reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)



O kurcze :szok: Dobre :-D



Aj znowu zostałam sama w domu.. mąż poszedł do pracy a mnie brzuch boli... :zawstydzona/y: Nic nie można zrobić... ni to posprzątać ni to leżeć ni to co... można oszaleć :no:



Madziu
wiem ze jest bliżej niż dalej... ale tak mnie to wkurza że nie chce ruszyć ani w tą ani w tą... albo by te skurcze dałyby mi spokój i nosimy do terminu albo niech sie na tyle nasilą by urodzić...
 
reklama
dzieki dzieczyny za wasze wypowiedzi , ja juz mam dobry nastrój :-)


fifka: przekazuje ci moja dobra energię niech w ciebie wstapi, nie smuć sie kochana :-D łap energię #######################
##########################################
#########################################
3######################################



neciuszka: a ty piszesz parcę od podstaw czy tylko przepisujesz?
 
sun: ja kupowałam jakieś w aptece ale nie pamiętam nazyw, wiem ze 5 pasków było w opakowaniu

moj mąz zamówił sobie tableta - zeby mnie do tego zakupu przekonać to mówił ze wgra mi e-booki i że będe go brała na spacery z dzidziusiem i na ławeczce bede sobie siedziec i serfować po sieci :-D, zgodziłam sie ale w zamian ja chce do sypialni zrobione na zamówienie takie ochraniacze do okna bo ja sie strasznie boję pająków i nie otwieram w sypialni okna mimo ze mam taką siatkę ale ona przepuszcza ter obrzydlistwa :angry: a tak bede miała taką fajną sztywną z plastiku ochronę
A dzisiaj kurier przyniósł jeszcze klawiaturę do tego tableta
 
Ostatnia edycja:
Lamia piszę od podstaw licencjaty magisterki. Właśnie wzięłam kolejną czubek ze mnie ;-) ale podałam wyższą kwotę i czas realizacji mam bardziej elastyczny niż te co już mam. No i temat prosty.
 
neciuszka: o kurde że ci się chce pisać tyle, ja jak swój pisałam to mi tle czasu zajęło że szok :-) a co mówić dla kogoś

A ja zabieram sie w końcu za to html muszę poczytać bo juz zampimniałam co i jak a mąż mnie męczy
 
reklama
Do góry