reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Buu, to mnie zasmuciłaś z tym TSH, myslałam ze akurat to mam ok, bo norma na wynikach jest do 4,80
spokojnie kochana, to wszystko tak jak pisalam jest do wyregulowania i nie ma sie co stresowac tylko cieszyc sie ,ze wyszlo i mozna leczyc..wiec juz niedlugo bedziesz pewnie cieszyla sie jakas fasolka...norma to jedno a odpowiedni poziom to drugie :rofl2: a ty bralas tabletki antykoncepcyjne?

Właśnie, dziewczynki powiedzcie mi czy TSH można zrobić w każdym dniu cyklu, czy też się robi w wybrane dni cyklu jak np. progesteron? :-) Milia- gadaj, widzę, że się na tym znasz :-) swoją drogą, to podziwiam Cię dziewczyno za Twoją wytrwałość :-*

A mi spadła temp. i humor mam do d..y :wściekła/y: :-(

ja to jestem wyluzowana, jakbym sie tak wszystkim przejmowala to juz dawno wariatkowo by mnie czekalo...ja wierze, ze predzej czy pozniej mi sie uda i z takim nastawieniem latwiej mi sie zyje!! a co :laugh2:
TSH kochana mozesz zrobic w kazdym dniu cyklu...nie ma to znaczenia! w razie jakis pytan o badania to dawaj, ja duzo wiem, bo teraz jak sie przygotowuje do IVF to musze byc na bierzaco co jak i kiedy...wiec jakbys miala jakies watpliwosci to pisz chetnie pomoge:-)
a ty testowalas dzis?

Olcia...ja tu czekam na II kreseczki i co?:-(

ja biore sie za pizze, jak juz przygotuje to podziele sie kawalkiem :-)
 
Fiona GRATULUJĘ :-)synusia ;-)

magenta was pozdrawia ;-) zabiegana jest i nadal w pl wiec ciezej z dostempem do neciku a wizyte moze za tydzien powiedziala zalezy jak sie uda umowic i moze plec pozna bo nadal niezna..
 
Fiona ogromne gratulacje :)

Musicie poczekać do jutra :D bo dzisiaj nie zrobiłam testu ;P , zajrzę za jakąś godzinkę bo muszę prezentacje dokończyć :)
 
Truskawcia od dłuższego czasu jesteśmy na etapie Michasia :) mam tylko wielką nadzieję, że płeć się potwierdzi! Koniecznie zrób sobie prolaktynę bo ona uniemożliwia zajście w ciąże.. Ja leczyłam się kilka dobrych lat na tą prolaktynę i codziennie musiałam jeść tablety ale też dzięki nim szybko doszła do normy.. Jak my zaczęliśmy się starać to lekarz kazał mi przyjmować Luteinę od 16 do 25 dc i zapewnił mnie że 3 cykle i będę w ciąży. Udało się w 2 cyklu więc może to w jakiś sposób działa (?) Trzymam mocno &&&& żebyś wszystkie wyniki miała dobre!
Neciuszka czytałam o Twoich problemach i szpitalu.. Dobrze jednak że, kolejne wyniki wyszły ok :) cukrzyca to nie jest koniec świata ale jednak poważna sprawa.. Dobrze że się nie potwierdziło :]
Fasolka mnie się podoba kremowy :) ale to dlatego że ja wole uniwersalne. Swoją drogą ten zestaw jest świetny.. Tylko tak myślę, ja nie będę miała gdzie go postawić eh a szkoda. A co do pracy, jak już tak Cię wkurza i się męczysz to może warto pomyśleć już o L4.

Fiona gratuluję Synka! :* duży ten Twój bobas.. ale daliście radę :)
 
miliaa dzięki za wsparcie :)
Nie nie brałam nigdy tabletek anty.
Zastanawiam sie jeszcze nad tym progesteronem, bo niby wyszedł niski w 23 dc,ale.. @ przyszła 25 dc, może ten spadek progestreonu to był juz przed @ ??
Powiedz mi jeszcze czy z takimi wynikami TSH powinnam iść oddzielnie do endokrynologa, bo mój ginekolog takiej specjalnosci nie ma niestety,czy tez narazie isć tylko do ginegologa, a ona mnie dalej pokieruje??
 
Witam:)
FIONA GRATULUJĘ!!!!:-)

Fifciu pomyśl że jesteś już naprawdę bliziutko spotkania ze swoim skarbeńkiem. Mi to pomagało znosić wszystko. Trzymam mocno kciuki i jeśli by się dało to wysłałabym Ci duuużo siły i pozytywnego myślenia:*

Atanku też ją pozdrów:)

A u nas kupa cyc,kupa cyc czyli pierwsze tygodnie wspólnego życia :) Musze pochwalić moje szczęście. Śpimy we troje (nie chcę za często wstawać żeby ten brzuch się zagoił) i to moje kochanie wstaje w nocy by przebrać Igorka. Zakochany po uszy:) Janie mogę się na niego napatrzeć. Oczywiście wszystcy obstawiają do kogo jest podobny...ja sama nie wiem:-D Czasem jak śpi wydaje mi się że ma więcej ze mnie a znowu jak patrzę w te oczęta to widzę więcej z Przema. Tak czy inaczej jest najpiekniejszy hihihi (jak wszystkie maluszki tutaj oczywiście) :-)
 
Fasolka mnie się podoba kremowy :) ale to dlatego że ja wole uniwersalne. Swoją drogą ten zestaw jest świetny.. Tylko tak myślę, ja nie będę miała gdzie go postawić eh a szkoda. A co do pracy, jak już tak Cię wkurza i się męczysz to może warto pomyśleć już o L4.
Ja też chce uniwersalny bo i tak mam cała masę ubranek różowych i różowopodobnych to mi starczy :-) A to chyba wybiore zielone bo taki miałam pierwszy wybór :-) Ja też mam średnio na to miejsce, ale to jest tak fajne i wygodne, ze kupuje a miejsca będę później szukała ;-). Zresztą mam na to sponsora to nie ma się co zastanawiać ;-)
 
reklama
Do góry