reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejk Kobitki w (prawie) południe :-D

Olcia
- no i co z Tobą? :-)
Fasolka- witaj :-) tylko się nie zapracuj ;-)
Malami- witaj :-) ja się zbytnio na wynikach nie znam, ale faktycznie progesteron wydaje się niski, ja robiłam w tym samym dniu co Ty i wynik był 11,09 ng/ml, ale na pocieszenie Ci powiem, że w ciążę też zajść nie mogę :-p
Właśnie, dziewczynki powiedzcie mi czy TSH można zrobić w każdym dniu cyklu, czy też się robi w wybrane dni cyklu jak np. progesteron? :-) Milia- gadaj, widzę, że się na tym znasz :-) swoją drogą, to podziwiam Cię dziewczyno za Twoją wytrwałość :-*
Necia- witaj :-) a cóż się działo w nocy, że była taka ciężka? :-)
Pyscek- zapisała się do gina? :-)
Fifcia- witaj :-*** życzę Ci byś cało i zdrowo donosiła Synka :-) jednak dzieciątko urodzone w terminie, to w terminie :-)
Lamia- ooo widzisz, to może byłby na mnie dobry sposób ;-) ja (zwłaszcza) przed @ jestem strasznie nerwowa i wybuchowa, ale cóz…. Trzeba to przetrwać ;-) eeee takie łezki nie są złe, wrażliwa jesteś i tyle ;-) a ja poszłam spać o 2-giej i wstałam o 10! :-D
Natkusia- witaj :-) pewnie, że pamiętamy :-) co u Ciebie słychać? :-)

A mi spadła temp. i humor mam do d..y :wściekła/y: :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskawcia u mnie wszystko ok :) po I trymestrze złe samopoczucie przeszło a miałam straszne mdłości.. Dziecko dobrze się rozwija, czekamy na połówkowe badanie. Na I prenatalnym udało nam się poznać płeć - będzie Synuś :) ale jeszcze czekamy na potwierdzenie :] No i na ostatniej wizycie dostałam już L4 bo brzuch mi twardnieje (macica się stawia) i mam więcej odpoczywać.
A co tam u Ciebie?
 
Dziewczyny, oto info od Fiony,

zamieszczone na styczniówkach
Info od Fiona3006:
Urodziłam przez cc wczoraj o godz. 16:30 chłopczyka 3800 kg ale nie wiem ile cm bo zmierzą go dopiero dziś bo wczoraj był za bardzo skulony.

Strasznie się namęczyła przez 2 dni, wody jej odeszły, nie było rozwarcia i jak to zwykle bywa po męczarniach skończyło się cc.
 
Fasolka- a dlaczego Ty się tak męczysz? :-( nie zdrowiej byłoby Ci iść na zwolnienie? :-)
Natkusia- cieszę się, że u Ciebie wszystko okej :-) a jak masz odpoczywać, to korzystaj ile wlezie ;-) Gratuluję Synusia :-) a macie wybrane imię? :-) u mnie nie ma tak dużych smian (chociaż bym chciała) jestem teraz na ostatniej prostej przed @, dziś temp. spadła, więc jutro pewnie @ mnie nawiedzi :-( po niej idę, zapisuję się do moje gin, a międzyczasie chciałam zrobić badanie prolaktyny, i się zastanawiam nad TSH :-) Progesteron wyszedł dobrze, pozostaje mieć nadzieję, że reszta badań też dobrze wyjdzie :-)
Fiona- ogromne gratulacje!! :-) całe szczęście, że się skończyło i masz swoje dzieciątko przy sobie już :-) Czekamy na foteczkę :-)
Donia- ja chętnie załatwię za Ciebie miasto ;-) czego potrzebujesz? ;-)
 
Truskawcia zdrowiej, tylko ja nie bardzo chcę ;-). Jak jestem zła i zmęczona, to bym szła już teraz zaraz, a jak mam dobry humor to chce dotrwać do końca lutego. Teraz mam wizytę 6 lutego to zobaczę co mi lekarz powie i wtedy pomyśle co zrobić.
 
reklama
Natkusia a powiem ci że miałam przygodę ze szpitalem z powodu cukru ale jak powtórzyłam badania wyszły ok. Czekam na powrót jednego doktorka z sympozjum i pójdę się skonsultować też do niego. A poza tym dobrze jest :)

Truskawcia
a chyba zaczynają już się problemy ze spaniem. Budzę się co chwila bo jak bym nie leżała to mi nie wygodnie jest i męczą mnie nocki strasznie ostatnio

Anetka postanowiła sobie tyłek dziś porządnie przewietrzyć i jedzie zaraz do kielc. Tam się z mężusiem spotka :) i będę atakować tesco. Koleżanka mi pisała że ciuszki dziecięce wyprzedają po fajnych cenach więc może coś dla mojej dziecinki upoluję sa sa sa :-D
 
Do góry