reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

eh :) może macie racje ! rano wyślę K. po test a co :p ,

Milia doczytałam kawałek kochana że przesunie się Wasze IVF ? :(

Atanku zgaga minęła? edit - pisałam wcześniej ale nie wiem czy doczytałaś że woda z kiszonych ogórków pomaga :p, tylko nie w jakiś dużych ilościach bo Cie przeczyści
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olcia...a przesunie sie chyba...ale jakos nie placzemy nad tym, bo co sie odwlecze to nie uciecze...po prostu te wszystkie badania trzeba robic w odpowiednich dniach itd, dodatkowo kosztuje to kupe kasy a my mamy odlozone na samo ivf...a dodatkowo juz widze, ze na badania jakies 1700zl...czego sie nie robi dla naszego przyszlego maluszka;-)
to ja czekam na info o tescie z rana! :-)
 
czytałam ale niemam kiszonych ogorkow kisiel mi kiedys pomagal ale niestety teraz nie pomogl boje sie ze moj zolądek po prostu dzis nie trawi... i wszystko co zjadlam wyyladuje w wc... ale narazie nie wymiotuje wuec jest nadzieja..
 
Milia podziwiam Cie za ten spokój który się wyczuwa nawet jak piszesz... , Faktycznie niezła sumka się uzbierała :O woww .......

Jak tylko zrobię to dam znać a teraz uciekam spać bo padam na twarz ... :p

Dobranocka :*
 
dobranoc oolcia trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dzień Doberek
Zrobiłam testa nadal negatywny,ale juz spisałam ten miesiac na straty.
Wybieram sie do ginka z wynikami krwi.
Otóż mam
TSH : 3,308 uIU/ml
Progesteron (w 23 dc) : 2,60 ng/ml
Prolaktyna( w 23 dc) : 38,20 ng/ml

Co o tym sądzicie??Napewno prolaktyna za wysoka, no i chyba progesteron za niski :(
Myslicie ,że przed wizyta u ginki zrobic jeszcze prolaktyne z obciazeniem??Czy tez nie ma takiej koniecznosci?
 
malami...TSH powinno miec przy zachodzeniu w ciazy 2.5 a najlepiej jeszcze nizej...progesteron oznacza, ze niestety w tym miesiacu nie mialas owulacji... i prolaktyna tez za wysoka, powinna miec ok 24 chyba...co oznacza, ze powinnas zbic prolaktyne, bo ona tez ci hamue owulacje. mysle, ze dostaniesz bromka, ktorego bedziesz brala na noc i prolaktyna spadnie ci w jakies 3 tyg...nie wiem co do progesteronu i tarczycy, bo sama mam tarczyce 3,8 i bylam u endokrynologa, skierowala mnie na dodatkowe badania TSH z rozbieciem na ft3, ft4, anty tpo i anty tg. teoretycznie z taka tarczyca mozesz zajsc w ciaze, ale istnieje wieksze ryzyko poronien wtedy...uf...no to chyba tyle:-)
nic sie nie martw , wszystko jest do wyregulowania i bedzie dobrze:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć laseczki

Zaraz się za robotę dalej brać muszę ale postanowiłam sobie po ciężkiej nocy zjeść na spokojnie śniadanie i zajrzeć do was.
 
Do góry