reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atanku...moze cytryne wycisnij i sie napij...mnie to pomaga, chociaz chyba tylko raz w zyciu mialam zgage...

a gdzie jest Pyscek, Ael, Fifka?
 
reklama
Monis- dokładnie tak jak mówi Donia, naszych kobiecych dolegliwości nie można naprawić z dnia na dzień, na to potrzeba czasu :-) Masz po prostu zły czas, ale się nie poddawaj, bo nagroda jest naprawdę wielka :-)
Milia- zatem już teraz zaciskam kciukole &&&& :-) i za wszystkie badania też &&& niech będą pozytywne :-D oczywiście, że pamiętam :-D jak coś wyjdzie, to najpierw Ci napisze, później na wykresie wstawię ;-) Zobaczysz, niedługo Tobie będą zazdrościć :-D

Wszystkie gdzieś zaginęły :-(
 
Heloł :)

Dziewczyny nie próbuje nawet nadrabiać od czasu kiedy mnie nie było :p , co się działo przez ostatnie kilka dni ?:> jakieś nowe fasolki ??

Nie mam pojęcia co się dzieje z moim organizmem... ostatni normalny okres miałam 20 grudnia.
11 stycznia zaczęło ze mnie lecieć coś brunatnego i tak przez ponad tydzień (z dnia na dzień co raz mniej) , i teraz cały czas boli mnie macica :( Do ginka dopiero 14 lutego i zastanawiam się czy nie przenieść wizyty , niby nie boli aż tak bardzo mocno ale jest to bardzo niekomfortowe uczucie :(


Atanku mi na zgage pomaga kilka łyków wody z kiszonych ogórków :D ( tylko nie za dużo, ja kiedyś wypiłam pół słoika i mnie przeczyściło :p )
 
Ostatnia edycja:
no fifka tylko rano vbyla
pyscek zyje na fb jest i smutna bo niewiemy o z nia tempka ładna a test jedna kreske pokazał...
a ael nie widialam;-(
 
Olcia...a ty testowalas? moze to stres przed slubem ci tak pokiełbasił z tym @
Atan...Aelce moze Wiktorek daje w kosc i nie ma czasu nas odwiedzic...:tak:
 
no ciekawe czy Fifka nie wylądowała na porodówce.. chociaż pewnie dałaby znać .... hm... :|
Ael nawet jakoś nie kojarze żeby na FB była... ciekawe co się z nią dzieje... JAK TO CZYTASZ TO DAJ ZNAĆ !!:*
Pyscek tule mocno :*:*:*

Miliaa wiesz co no my w tym cyklu można uznać że działaliśmy ale jak zaczęły się te brunatne plamienia no to już nie było przytulanek. ale szczerze mówiąc nie myślałam za bardzo o testowaniu ...
 
kurcze , teraz to już nie wiem sama, ale kurcze takie brunatne plamienie bym miała?? słyszałam że może być jakaś nitka krwi przy zagnieżdżeniu czy delikatnie różowy śluz, ale nie takie coś jak ja miałam ...
Trochę się martwię , bo w grudniu miałam robić cytologię i te całe przygotowania do ślubu i sesja i święta sprawiły że zapomniałam... a teraz dopiero mnie na tego 14 lutego udało się umówić bo chodzę na NFZ .
Oby to nie było jakieś choróbsko :/
 
Olcia...kochanie ja to bym na twoim miejscu zatestowala....wiesz fasolina przychodzi zawsze w takim momecie kiedy sie jej nie spodziewasz...:-) a @ kobiety podobno maja w ciazy, tylko mniej obfite, wiec moze cos jest na rzeczy:confused::happy2:
 
reklama
Oolcia zrob tesciora ;-) a co do @ w ciazy moja mama jest takim przypadkiem ;-) miala @ do 3 miesiaca ciazy a jakos moj braciszek sie urodzil ;-)

a zrobilam se kisiel i jak jem niema zgagi ale jak przestane jesc znowu zgaga bedzie ;-( suchy chleb tez nie pomogl migdaly tez nie...

dałam kilka zdjec na fb ;-)
 
Do góry