reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan...no to uwazaj na siebie!:-) jejku ja sie chyba bede stresowac twoim porodem jakby to byl moj:szok::-D
Lamia...ja to bym chciala blizniaki, byleby byly zdrowe...tylko balabym sie swojego wygladu chyba:happy2::tak: ale moj M chce 2 dzieci, wiec jego marzenie bym spelnila:-)
Donia...ale by bylo cudownie jakby sie udalo naturalkiem, ale chyba nie da rady...modle sie codziennie o to i wierze gleboko...ale jakos sie nie nastawiam... moj M czasem mi przypomina jak to sie robi w naturalu:blink::-D

dobra zbieram sie moje kochane, bede pozniej, buzka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
no własnie mi jedna lekarka mówiła ze dziecko ma główkę większą niż na ten tydzień ciązy i ja juz sie stresowałam, inny lekarz mi powiedział ze wszystko w normie, takze te pomiary to są takie plus/minus, zresztą człowiek dorosły też każdy jest inny i inaczej rosnie
 
donia ja tylko w szoku bo w grudniu miala ledwo co 1900g a teraz taki przeskok szok ;-) a jak wyjdzie wczesniej to wyjdzie bedzie fajnie ;-) w sumie sie nie moge doczekac ;-)
milia ty tez jak ael ? ;-) no milo mi ;-) moja siostra sie bardziej moja ciaza stresuje niz ja ;-)
a 1 pralka wyprana i wyprasowana i poskladana i posegregowana ;-) 2 pralka sie suszy ciag dalszy bedzie w piatek bo asia w piatek poze przyjsc (bratanica ) ale juz cos jest ;-)
 
Donia dziękuję! Dla mnie jest najpiękniejszy! :-p ale wiadomo, że ja nie jestem obiektywna :-p:-D

A ja właśnie wcinam budyń, miałam takiego smaka, że szok!! A że moje menu (jeśli chodzi o słodycze) jest aktualnie bardzo ograniczone to taki budyń to dla mnie cud, miód i orzeszki :-p ale okaże się czy mały dobrze to zniesie bo ostatnio miał tą nieszczęsną wysypkę i wzieliśmy pod uwagę 3 ewentualne alergeny... albo kosmetyki, albo proszek albo mleko, które piłam dzień wcześniej... kosmetyki zmieniliśmy ale od 2 dni znów kąpiemy go w tym samym żeby się upewnić i nic się nie dzieje, proszek z loveli zmieniłam na płatki mydlane ale za nim wyprała i wyschło to siłą rzeczy musiałam ubrać coś co było prane jeszcze w proszku więc to też odpadło, no i zostało mleku... budyń jest na mleku więc jak znów się coś pojawi to niestety też będę musiała zrezygnować :-( a jeśli nie to nie wiem z czego mogła być ta wysypka!
 
Magdalena no niestety dieta eliminacyjna jest męcząca, a u Was jeszcze kosmetyki doszły.
Ale rozumiem, że teraz nie ma wysypki?
 
Magdalena no niestety dieta eliminacyjna jest męcząca, a u Was jeszcze kosmetyki doszły.
Ale rozumiem, że teraz nie ma wysypki?

No ale do kosmetyków już wróciliśmy, tzn. do płynu do kąpieli, oliwki jeszcze nie używałam od tamtej pory, kupiłam krem nawilżający z BALNEUM w aptece. Nie, wysypki póki co nie ma! Jedynie podejrzane zostało mleko więc zobaczymy bo moim dzisiejszym zjedzeniu budyniu...

magdalena: no i co w ogóle zmieniłaś dietę czy jesz normalnie no porócz jakiejs kapusty czy sledzi :-)?

No niby jem normalnie, ale nie jem potraw wzdymających, czyli kapusta, fasola, groch i tym podobne, nie jem czekolady, miodu, orzechów i truskawek (najczęściej uczulają), nie piję kawy ani coli, w sumie jedyne co piję to herbatry owocowe, herbatkę laktacyjną, sok jabłkowy rozcieńczony z wodą mineralna, sok bananowy i ewentualnie czasami kubusia marchew, jabłko, banan :-p no i wodę mineralną w dużych ilościach! JAk mam ochotę na coś słodkiego to ograniczam się do biszkoptów albo herbatników (polecam z petitka bo są pyszne :-p). Staram się nie smażyć na jakiejś dużej ilości tłuszczu no i ogólnie unikam tłustych potraw :-p więc niby jem normalnie ale w gruncie rzeczy nienormalnie :-D


Póki co przetrzymam taką dietę a jak Bartuś będzie troszkę większy to będę powoli wprowadzać te zakazane rzeczy...
Ale dzięki tej diecie szybko spadam z wagi :-p
 
reklama
Witam kochane! dawno mnie u was nie było.
Mam do was pytanie.
Czy orientujecie się moze w jakim czasie powinno wykonać się badania hormonalne?
za miesiąc wybieram się do Polski i chciałabym zrobić takowe badanie, a będę wówczas w 4DC
 
Do góry