reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
no tak takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe, czasami faktycznie przechodzi mi przez myśl, żeby to wszystko walnąć i wyjechać, ale tak ciężko pracowałam na to wszystko co mam, i te starania o dziecko ah
 
witam
Mig tesknilam :*
pyscek wiesz kochanie ja nadal trzymam &&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~

no wiec na ktg jak zwykle niunia spala ;-)
gin z medicovera obejrzal ktg i nie badal
potem dostalam sie do doktora na nfz ginka i zrobil usg niestety przy badaniu musial mnie troche podusic bo nogi nie chciala pokazac ;-) wedle wymiarow wszystkich jest juz w 37tyg a glowke ma juz rozwinieta na 40 tydz i pan doktor powiedzial ze jesli w ciagu 3 tyg nie urodze to mam przyjsc bo uwaza ze wczesniej urodze choc szyjka jeszcze trzyma ladnie ... a Amelka wazy 3254g ;-) wielkoludek moj kochany ;-)
a teraz ide cos zjesc a potem z bratanica wielkie prasowanie tzn pierwsza porcja reszta siwe suszy na strychu ;-)
wiec bede wieczorkiem narazionek papa ;*
 
Atanku życzę Ci szczęśliwego rozwiązania! Oby poszło szybko i bezboleśnie :) Na początku roku mamy wysyp maluszków :)
miq cała polska to paranoja...też planuję wyjechać, ale dopiero kiedy skończę studia...
 
bella ma fasolke nikt nie urodzil
a co u nas spokojnie fifka nam sie meczy ze skurczami nie regularnymi...
ja po wizycie u ginka i po ktg i wyszlo na to ze moge juz .02 urodzic wedle usg bo taka duza sie zrobila ;-) ma ponad 3254g ;-)
 
reklama
bellka gratulacje!!
biedna fifka tyle się męczy. Ale każdy dzień jest na jej korzyść :-)
atan to super że malutka taka duża
 
Do góry