reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no Atanku może i Ty mnie przegonisz :-)

A tak na serio to chyba cos powoli zaczyna się u mnie dziać. Wydaje mi się, że w nocy miałam bolesne pojedyncze skurcze, bo budziłam się z bólu ale zaraz zasypiałam. A dziś taka mądra byłam, że wybrałam się na cały dzień do miasta i złapały mnie skurcze :szok: pierwszy raz!. Takie ściskanie brzucha na górze i ból pleców, miałam trochę stracha, ale jak to mówią stare murzynki trzeba chodzić żeby urodzić :-)
Myślę więc, że moja córcia posłucha się mamusi i w piątek wyjdzie :-)
Odpuścisłam sobie tylko testy kwalifikacyjne na kurs francuskiego, bo i tak dostałam porządną burę od męża. Plus jest taki, że kupiłam sobie koszulę do porodu, krótką i na ramiączkach, bo na sali porodwej gorąco uff.
 
reklama
ja po wizycie u ginka i po ktg i wyszlo na to ze moge juz .02 urodzic wedle usg bo taka duza sie zrobila ;-) ma ponad 3254g ;-)
Atanku, gratuluje...!! Amelcia spora dziewczynka sie robi:-) w ciagu 3 tygodni urodzisz? o losie:szok: ja to juz bym panikowala:-)

Donia....gratuluje pierwszych skurczy! jejku...to juz tak blisko, ja na wszelki wypadke zaciskam kicukasy &&&&& dawaj jeszcze ostatnie fluidki!:-D

ja dzis wybieram sie do mojej kolezanki, ktora jest w ciazy, termin ma na 20 lutego, wiec tez ogolnie zaraz zaraz porod przed nia...ale mowia, ze bedzie szybciej, bo szyjka jej sie skrocila czy cos takiego:tak:;-)
zawsze jak podotykam jej brzuszek, to jakos mi sie zdaje, ze znow nadzieja wraca. podobno tak jest, ze jak sie dotyka brzucha ciezarnej to szybciej zachodzi sie w ciaze:happy2:
a jak tam Fifka? meczy sie jeszcze?
 
ty sie smiejesz doniu no mnie zdziwil calkowicie dokladnie napisze co i jak bo spisałam w koncu wszystkie wymiary co mi podał
witam miałam dzis wizyte u ginka no wiec najpierw badanie no i mowi szyjka ladna jeszcze potrzyma troszke potem robi usg i mowi o oo
40 tydzien i 3 dni BPD – wymiar dwuciemieniowy główki, czyli szerokość główki od ciemienia do ciemienia 100mm a
hc obwod główki 326mm 37tydzien
potem meczył sie strasznie bo mam duzy brzuszek i nie chciala nogi pokazac ale sie udało i
fl - długość kości udowej ma 71,9mm i tu tez 37 tydzien
potem brzuszek ac obwód brzucha dziecka 334mm wychodzi na 37ti4dni
A wazy 3254g wiec spaslaczek sie robi ;-)
i z tego wyszlo ze mam w ciagu 3 tyg urodzic a jak nie urodze to mam przyjsc do niego powiedzial ze ktg zrobimy i zaczniemy myslec ale niewiem w jakim sensie ;-) a z usg wychodzi na 6 luty porod zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)
 
specjalnie dla millia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
atanku, donia: no to wam pogratulować jedne wizyty u lekarza a 2geij skurczów :-) juz nie długo będziecie super mamusiami ;-)

milia: trzyamam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7777
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

i ślę ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


danao: może jak skończysz juz wkuwanie odpoczniesz to na luzie zaczniecie starania i wszystko w końcu sie ułoży , bardzowam kibicuje i trzyamma kcikasy &&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


A gdzie to dzisiaj Aelka sie podziewa ??
 
Ostatnia edycja:
ja w nocy mialam chyba skurcze bo brzuch twardy a podbrzusze bolalo...
a niewiem co z ael dzwonilam do niej z wiadomosciami po wizycie a nie odebrala telefonu..
 
milia: a to byś miała z głowy jakby ci sie dwójka trafiła :-)


A ja wiampo wiem ze od kiedy siedzę na wolnym to moim największym powiernikiem jest mówj mężuś i jak go niema to strasznie za nim tęsknie, w ogóle czuję sie jak 6-7 lat temu gzie nie moglismy bez siebie wytrzymać , zawsze był dla mnie nie tylko chłopakime/ męzem bo o wszystkim gadamy i traktuje go równiez jak przyjaciela ale ostatnio to tak sie stara i w ogóle że az moja miłość do niego zapaliła sie jeszcze mocniej :-) tak minie jakieś sentymenty biora
 
reklama
Atan nie przejmuj się tak wymiarami, niestety na tym etapie ciązy nie są one wiarygodne, więc róznie może być. Bądź dobrej myśli :-), jak weszła musi wyjść :tak:

Milia żadne IVF w lutym masz fasolkę naturalną metodą :tak: chyba nie musze Ci tłumaczyc jak to się robi ;-)

Lamiav fajnie, że się tak zbliżyliście z mężem, dziecko po narodzinach jeszcze bardziej Was umocni.

Magdalena zapomniałam Ci napisac, że piękne masz dziecko, takie z reklamy i takie do przytulania :tak:

A gdzie Ael, Magd.a i Fifka????
 
Do góry