reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
dobry wieczór!
Lamia,Kasia N. śliczne brzuchy dziewczyny
Ael,mały jak zwykle rozgadany. Rosnie jak na drożdżach.
Atanku,piękny kącik przygotowaliście dla Amelki.
Sun.....jedyne co mogę poradzić,doradzic to tak jak pok wspomniała,nie ma sensu isc do specjalisty bez badan. A tak,pójdziecie z kompletem badań,najlepiej jak zbierzecie je w jedną teczke i zaniesiecie. Lekarz,który będzie się Wami zajmował już zobaczy jakiś obraz,pogląd na to wszystko i doradzi. IUI po 10 miesiącach i takich wynikach durnota do potęgi. No i ja bym jednak radziła te 5 dni się wstrzymać,tyle wytrzymacie a badanie będzie prawidłowo zrobione.
My chodziliśmy kochana do wysokiej klasy specjalisty w prywatnej klinice i dobrze poradzono nam,żeby właśnie tak zrobić jak pisałam. Już na pierwszej wizycie mieliśmy w miare konkretne informacje.
I pamiętaj,nie marudź bo nie masz jeszcze na co. To,że jakiś jeden lekarzyna tak zareagował nie znaczy,że tak jest w rzeczywistości. Poza tym,żeby stwierdzic niepłodność trzeba naprawdę troszkę czasu i wielu skomplikowanych badań. Głowa do góry.
Martusia,witam nową koleżanke:)

A w ogóle to nie krzyczeć mi na Fasole.W ogóle na żadną...Można normalnie powiedzieć.
Fasolko,nie jedz serów pleśniowych bo jest to kategorycznie zabronione. Poszukaj sobie liste produktów,których nie należy jesc w ciazy.
 
Ostatnia edycja:
Pok ginekolodzy jak już boli polecają paracetamol. Bierzesz jedną tabletkę a nie garście przez miesiąc, ta tabletka w żaden sposób nie wpłynie na płód.
Ja musiała, brać euthyrox i hydroxyzynę której niby nie wolno w ciąży ale dostawałam ją w szpitalu na nudności.
Nie wariuj, dam Ci wskazówkę, rób i jedz w ciąży to na co Ci Twój instynkt pozwala, a wierz mi ten się nie myli i nie pomyli.


Fasola no ja myślę :p
 
Ja robiłam tagliatelle z pleśniakiem,ale zjadł ją mąż, ja sobie ser pleśniowy darowałam. Ale dodam, ze ser po obróbce termicznej można jeść, a ja taki właśnie robiłam, bo powstał z tego taki ala sos. Zresztą nie istotne, koniec tematu :-)
Idę troszkę męża poddusić moim ciałkiem wielkim;-)
 
a jednak zjadlam pyzy z sosem pomidorowym z wazywami ;-) mezulek sosik zrobil przepyszny i do tego wcisnelam kawalek schabowego bo u mnie ciezko z miesem ;-)
 
Pizza pycha!
A teraz spac...


Strasznie sie boje po tych nocnych bolach. Piersi mnie nie bola nawet przy dotyku, sutki jakies luzniejsze... Kurcze. Zeby ta jaszczureczka dala mi znac, ze u niej dobrze wszystko. Bidulka sie musiala w nocy tez wystraszyc. Naprawde sie boje... Taki metlik w glowie...
 
Pizza pycha!
A teraz spac...


Strasznie sie boje po tych nocnych bolach. Piersi mnie nie bola nawet przy dotyku, sutki jakies luzniejsze... Kurcze. Zeby ta jaszczureczka dala mi znac, ze u niej dobrze wszystko. Bidulka sie musiala w nocy tez wystraszyc. Naprawde sie boje... Taki metlik w glowie...

Chcesz znaku kobito, no to jutro rano masz rzyganko, co? :p :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry