reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fasolka to tylko to sprawia że dostaniesz jednego klapsa nie więcej, ale masz mi siebie i Lusiji babo nie przemęczać bo będę biła. I rozumiem że jakże "wspaniała" teściowa już sobie pojechała
 
pok niewiem mnie tylko macica ciagla jak na @ na poczatku ale do kiedy nie pamietam ale chyba do miesiaca i potem na kazdy przypadajacy okres kiedy miala byc @ bolalo..
 
dzieki. no nastepnym razem zadzwonie a jak bedzie w weekend to chyba pojade na "urgence maternite" mmm... nie wiem jak po polsku to powiedziec.
a co to moze byc? i inaczej.. co to groznego moze byc?



Mnie na początku macica bardzo bolała, późnie ponowiły się te akcje około17 tygodnia jeśli dobrze pamiętam. Na wszelki wypadek jak się to powtórzy to dzwoń do gina. A Ty juz miałaś wizytę?
 
Jestem wypompowana do granic możliwości. W robocie tyrałam jak malutki samochodzik. Po powrocie do domu zrobiłam na obiad tagliatelle ze szpinakiem i lazurem, a później posprzątałam mieszkanie. Jeszcze jutro podłogi zmyję i będzie błysk,taki jak lubię :-)


KOBIETOOO PUCHU MARNY! PLEŚNIOWYCH SERÓW NIE WOLNO KATEGORYCZNIE W CIĄŻY!!!


Ael a kto jej każe tak mocno tym młotkiem walić :p

Jakkolwiek będzie młotkować to urodzi przeto w więzieniu :p


Pok macica, miednica, całe Twoje ciało szykuje się na rosnącego człowieczka w Tobie. Na początku takie bóle się zdarzają. Wystarczy nospa bądź paracetamol jak coś.
 
Ostatnia edycja:
KOBIETOOO PUCHU MARNY! PLEŚNIOWYCH SERÓW NIE WOLNO KATEGORYCZNIE W CIĄŻY!!!


ani plesniowych ani zadnych, ktore sa z niepasteryzowanego mleka robione! niektorzy mowia, ze niby takie twarde dojrzale sery mozna niepasteryzowane ale jednak niektorzy naukowcy nalegaja, zeby zadnych niepasteryzowanych.
a taki plesniowy moze byc zrodlem okropnych bakterii, z ktorymi nasz dorosly orgaznim sobie poradzi a maluch nie... nie mowiac juz o listerii...

NIE WOLNO!

juz nikogo nie tluke... a szwajcarskie wiezienia sa calkiem wygodne podobno :)


ael jak paracetamol? nie wolno paracetamolu? no chyba, ze juz zyc sie nie da... ale jak sie da to ni wolno! zadnych lekow najlepiej, chyba ze juz bol i stres z niego wynikajacy zagrazaja ciazy. pewnie powiesz, ze troche przesadzam ale ja tak lugo na to czekalam...
m juz przyjechl z pracy i idzie po pizze dla swojego slodziaczka :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
kurcze... myslowke mam o tych bolach. czy to rozciaganie moglo byc.. kurka. taki straszny bol? ael a mialas cos podobnego? albo ktoras z was?
ja myslalam, ze to sie jakos stopniowo rozciaga...
 
Do góry