reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sun udało się w drugim cyklu, więc szybciutko
pokno wlasnie ja juz pazdziernik. Bo termin jak narazie wyliczylam to wychodzi 1.10
 
reklama
Jestem wypompowana do granic możliwości. W robocie tyrałam jak malutki samochodzik. Po powrocie do domu zrobiłam na obiad tagliatelle ze szpinakiem i lazurem, a później posprzątałam mieszkanie. Jeszcze jutro podłogi zmyję i będzie błysk,taki jak lubię :-)
 
martussia2203 witamy w naszym gronie rozgosc sie i pytaj o co chcesz zycze szybkiego zafasolkowania &&&&&&~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a mnie wkurza lekko przesada tesciowej... oo jakie to sliczne oooo jakie to malutkie itd ooo jak tu teraz slicznie i wogole juz sie boje ze mi spokoju nieda jak bedzie amelka bo co chwile bedzie wchodziccccccc:szok:
 
Wiem kochana, ale najpierw chcemy iść do specjalisty... zobaczymy co nam powie... :-)

jak uwazasz :) ja bym zrobila przed pojscie, zeby specjalista mial juz wszystkie potrzebne dane i mogl radzic. bo tak to co wam powie? prosze powtorzyc spermiogram? pamietaj, zeby powiedziec, ze nie dochowaliscie potrzebnego czasu abstynecji.


Jestem wypompowana do granic możliwości. W robocie tyrałam jak malutki samochodzik. Po powrocie do domu zrobiłam na obiad tagliatelle ze szpinakiem i lazurem, a później posprzątałam mieszkanie. Jeszcze jutro podłogi zmyję i będzie błysk,taki jak lubię :-)

ooooo tagliatelle ze szpinakiem! mniem, mniam, mniam!
a co to lazur?
 
Tylko wiesz pok nam powiedzieli, że czas abstynencji seksualnej od 2 - 5 dni... my zachowaliśmy 2... no ale może to ma znaczenie...
 
reklama
dziewczyny powiedzcie...
mialam w nocy niemila przygode. taki straszny bol w podbrzuszu, troche jak na biegunke, troche jak na @, troche jak cos, czego nigdy nie czulam. bolalo okropnie az promieniowalo na plecy (mam tylozgiecie macicy, wiec sie przywyczailam, ze jak macica cos robi to plecy ola ale to bylo straszne!), dreszcze do tego. myslalam, ze zwymiotuje (troche z bolu, troche ze strachu). po 20-30 minutach przeszlo. zadnego plamienia, nic. teraz jak dluzej leze znow zaczyna costam cmic...
i mam jeszcze takie cos dziwnego takie pulsacyjne tepe klucie (oksymoron...) jakby nad cewka moczowa, w kosci.. nie wiem jak to nazwac. tak sie pojawia i znika. czesciej tego nie ma niz jest ale i tak jest dziwne... czy to moze macica costam uciskac, rozciagac?

glupia jestem, ze do lekarza nie zadzwonilam... ale polak po zkodzie madry...
macie jakis pomysl co to moglo byc?


zafasolkuje - plesniowy? przeciez nie wolno plesniowych w ciazy ;/
 
Do góry