reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dzięki dziewczyny za przyjęcie :-) Mam nadzieję, że już niedługo będę miała tak cudne suwaczki jak Wy!!! :-D

Aaaaa widzisz, nie zauważyłam koleżanki, więc oficjalnie witam na forum :-)
Życzę Ci szybkiego zafasolkowania i żeby potem ciąża przebiegła prawidłowo i bezobjawowo najlepiej :-)

no ael wedle usg jakos w grudniu amelka chciala wyjsc 19.02 wiec cos w tym moze jest ;-)
a co do filmiku KOCHAMY Wiktorka ;*tylko on zaraz sobie raczke zje ;-)

A widzisz, może coś koło 18 się zakręcić :-)
Wiktor to uwielbia sobie "jeść" rączki, są takie zajebiste do obśliniania :-D


Ael rozkoszny ten Twój bobas. Zawsze taki uśmiechnięty i pogodny :-)

Uśmiechnięty i rozkoszny, ło matko boska! Doniu ależ mnie rozbawiła XD
On taki jest w 30 % całego czasu, a reszta to wiadomo spanie i ryczenie :p
Jeszcze specjalnie wczoraj, (bo coś mu się przypomniało, że dawno nie robił cyrku i pod wieczór dał znowu niezły popis) nagrałam jak siedzi w foteliku i ryczy a Paweł próbuje go uspokoić. :p
 
reklama
Doniu jak sama widzisz, staramy się już prawię 10 m-c... niestety bez skutecznie... Mąż w poniedziałek odebrał wyniki badania nasienia i niestety morfologie plemników ma słabą... mimo, że mieści się w normie... Od mojej P. ginekolog dowiedziałam się, że raczej bez inseminacji się nie uda... więc lekko się podłamałam, ale nie poddaje się... Natomiast czytałam na różnych forach (jak i tu pok jest przykładem), ze niska morfologia plemników daje szanse na naturalne zapłodnienie...

wrrr! wsciekne sie zaraz koelzanko i tupne! 6% prawidlowych to nie jest niska morfologia tylko prawidlowa morfologia! moj M. mial dokladnie tez 6% (co ci juz mowilam) i pierwszy gin powiedzial, ze jest super a druga gin, do ktorej teraz chodze (super europejski spec od nieplodnosci) powiedziala, ze meskiego problemu u nas nie ma zadnego, bo spermogram wyszedl rewelacyjnie. 6% to bardzo dobry wynik na dzisiejsze czasy. kurka. ile Ci mozna powtarzac? moze wasza pani ginekolog chce od was kase na IUI wyciagnac? Morfologia jest dobra! objetosc u was byla mala ale juz ustalilsymy, ze sie nie trzymaliscie potrzebnego czasu abstynencji do badania.
i ja nie jestem przykladem na naturalne zaplodnienie przy zlych wynikach spermy meza, bo moj maz ma piekna, super rewelacyjna sperme z piekna morfolgia (6% prawidlowych!)
ile mam to jeszcze powtarzac, bo w ciazy jestem i sie troche urytuje ;P
znajdz innego lekarza i powtorzcie to badanie nawet nie za 3 miesiace tylko za 2 tygodnie tylko sie trzymajcie teraz regul robienia badania.
10 mcy nie kwallifikuje jeszcze do zadnego leczenia ani mowienia o nieplodnosci, chyba ze jest juz wczesniej stwierdzona jakas przeszkoda. wyluzuj!
buzi i fludki!!!!!


Pok a wiec zaczelam na pewno po odstawieniu ale wolno, pozniej zaczelam pracowac, jesc mi sie nie chcialo, wiec schudlam... w grudniu na poczatku sie wazylam i zauwazylam ze schudlam 7kg, pozniej po 2 tyg znowu 2, a teraz bylam i znow 1 kg ubyl... Ja to sie ciesze, bo strasznie duzo przytylam jak bralam tabletki... a kazdy zauwazyl ze schudlam, nie duzo ale widac...

nie do konca rozumiem jakie to byly odstepy czasowe (kiedy odstawilas tabletki?). nie wydaje mi sie, zeby bylo to na tyle powazne szybkie chudniecie, zeby wplynelo na hormony ale zrob test i idz do gina na wszelki.
buziam mocno!
 
Pok kochana nie denerwuj się bo jesteś w ciąży ;-) Ja wiem, ze mieści się w normie, ale nie zmienia to faktu, że 6% to stosunkowo mało... Idziemy w poniedziałek zapisać się na wizytę do specjalisty i mam nadzieje, że będzie dobrze.
 
Atan- ooojjj :-( to pilnuj tam swojego małża, żeby mu się ładnie goiło :-)

Ael- aaahhh… :-D Wiktorek jest cudny :-D My- ciocie też kochamy Wiktorka :-*** a Czarodziejko, może i mi coś (dobrego) wywróżysz (?) :-D

Sun- i bardzo dobrze :-D tylko tej nadziei nie trać :-)

Martusia- i ja mam taką nadzieję :-D sama czekam na jeden szczególny suwaczek-może się w końcu uda :-)

Neciuszka- zrobić Ci coś do wszamania? :-)

Oooo widzę, że Pok piorunami rzuca :-)
 
Witam martusię :-)moją imienniczkę!
Fifciu.. życzę Ci abyś już niedługo zobaczyła swoje dziecię :-)
Ael..Twój synek ma już wybrankę? bo ja się zakochałam :zawstydzona/y:;-)

p.s widać że dziąsła zaczęły go swędzieć ;/ bidulek
 
Pok kochana nie denerwuj się bo jesteś w ciąży ;-) Ja wiem, ze mieści się w normie, ale nie zmienia to faktu, że 6% to stosunkowo mało... Idziemy w poniedziałek zapisać się na wizytę do specjalisty i mam nadzieje, że będzie dobrze.

ja nie wiem juz jak Co to napisac kobieto. 6% to nie jest malo!!!!!!!!!!!
wrrrrrrrrrrrrrrrrrr tup tup trzask prask!

a czy ty masz szczegolowa morfologie? tzn ktore czesci plemnikow w jakim procencie sa nieprawidlowe? bo to jest najwazniejsze! bo sa wady w budowie, ktore niczego nie utrudniaja, tym bardziej, ze uwas ruch jest prawidlowy i ilos cplemnikow w ejakulacie tez.
ja sie posiekam... zrozum kochana, ze twoj maz ma DOBRA MORFOLGIE tylko lekarza macie pochrzanionego. i on sie niepotrzebnie martwi i Ty.
 
Ostatnia edycja:
Pok dobrze 6% to dużo... ;-) tylko mnie już nie trzaskaj tak :-D

Szczegółowej morfologi nie mamy :-(
 
Ostatnia edycja:
Ael..Twój synek ma już wybrankę? bo ja się zakochałam :zawstydzona/y:;-)

p.s widać że dziąsła zaczęły go swędzieć ;/ bidulek

Wybrankę ma...nawet kilka :p
A dziąsła jeszcze nie swędzą. Jakby swędziały to by mi ryczał. A to, że wkłada piąstki do buzi to po prostu nauka, dalszy krok w rozwoju co jest całkowicie normalne. Dziecko odkrywa rączki więc naturalną koleją rzeczy jest, że wędrują do buzi bo są smaczniejsze od smoczka.
 
reklama
Do góry