reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Aelku Wiktorek jest po prostu boski :) Ciotki tez go kochaja :***
Pok a schudlam nie wiem w ile bo sie nie wazylam ale zauwazylam spadek wagi tak na poczatku grudnia...
Atanku tesciora robilam w niedziele i byla jedna krecha... nawet cienia drugiej nie bylo... poczekam jeszcze kilka dni i zatestuje, moze z Pyszczkiem :)
A i witam nową koleżanke :)
 
reklama
sun kochana jak samopoczucie moje hym chyba dobrze obolala jestem ale zyje ;-) chodze jak pingwinek ;-) i dzis mi powiedzieli ze mam ladne wciecie ze brzuszek mi sie obnizyl i ze ladnie mi w ciazy ;-) a takie komplemenciaki pomagaja ;-) a osttatnio szczesliwa bo robilismy pokoj i kacik amelkowy i od poniedzialku maz jest ze mna a nie ja sama w pokoju wiec jest inaczej i milo mi ale konczy sie urlop meza i od poniedzialku do pracy idzie ;-( bede tesknic bo on do pracy rano wychodzi i wraca kolo 23..

no ael wedle usg jakos w grudniu amelka chciala wyjsc 19.02 wiec cos w tym moze jest ;-)
a co do filmiku KOCHAMY Wiktorka ;*tylko on zaraz sobie raczke zje ;-)
 
ja bym chciała coś każdej z WAs napisać, a później zapominam co
:-)

Dziś zakupiłam Amelce dekoracje na ścianę, nie planowałam ale były takie rozkoszne i komplecik z sukieneczką, bo już mi do niej tęskno :)

Ael rozkoszny ten Twój bobas. Zawsze taki uśmiechnięty i pogodny :-)

Atan bardzo przytulny kącik. Jeszcze mnie dogonisz z porodem jak ja nadal będę w dwupaku

Fifka Ty biedaku, pewnie już jedziesz do szpitala. Naważniejsze to mieć zaufanie do lekarzy, ale czy Ty takowe posiadasz? Skaczące tętno sie zdarza i nie jest to bezwględne wskazanie do cc. To jest do obserwacji.

Bella super, gratuluję II :-)

Pok a TY jedz jak masz ochotę, jeszcze nie wiesz co Cię czeka, a może mdłości przed Tobą i będziez narzekała jak Fifka, że chudniesz. Nie odmawiaj sobie, później fajnie się to wspomina.
Ja już w ramach dity poporodowej zakupiłam dziś płatki owsiane :-( i będę jadła na śniadanie.

Sun a na jakim etapie starań Ty teraz jesteś?

pewnie i tak wszystkich nie spamiętałam :-(

:-)
 
Ael - cudo!

Madziulek - ale schudlas badzo widocznie? 10kilo w miesiac? czy jak?

donia ja dzis nie jem.. na mysl o jedzeniu mi slabo. glodn jestem ale nic w lodowce mnie nie przekonuje... fuj. nic mi nie smierdzi i to co mam to chyba nie sa mdlosci. ja mam po prostu wstret do jedzenia...
 
Dzięki dziewczyny za przyjęcie :-) Mam nadzieję, że już niedługo będę miała tak cudne suwaczki jak Wy!!! :-D

Witam nową staraczkę :-).... z całego serca życzę II kreseczek :-)... a od jakiego czasu staracie się o fasolkę????

Doniu jak sama widzisz, staramy się już prawię 10 m-c... niestety bez skutecznie... Mąż w poniedziałek odebrał wyniki badania nasienia i niestety morfologie plemników ma słabą... mimo, że mieści się w normie... Od mojej P. ginekolog dowiedziałam się, że raczej bez inseminacji się nie uda... więc lekko się podłamałam, ale nie poddaje się... Natomiast czytałam na różnych forach (jak i tu pok jest przykładem), ze niska morfologia plemników daje szanse na naturalne zapłodnienie...
 
Ostatnia edycja:
Pok a wiec zaczelam na pewno po odstawieniu ale wolno, pozniej zaczelam pracowac, jesc mi sie nie chcialo, wiec schudlam... w grudniu na poczatku sie wazylam i zauwazylam ze schudlam 7kg, pozniej po 2 tyg znowu 2, a teraz bylam i znow 1 kg ubyl... Ja to sie ciesze, bo strasznie duzo przytylam jak bralam tabletki... a kazdy zauwazyl ze schudlam, nie duzo ale widac...
 
donia pokaz naklejki zdjecie prosze zakupów ;-) a raczej cie nie dogonie ;-) predzejj nasza fifka ;-)

pok ja na poczatku tez mialam wstret jedynie mi frytki smakowaly wiec je zajadalam takie suche z kombiwaru ;-)
 
reklama
Do góry