reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hejka :)
Belka gratuluje serdecznie... Pyscek tez gratuluje, bo jest w szkole i kazala mi przekazac gratulacje :***
Fifciu oj biedaczko Ty nasza... Nameczysz sie jak nie wiem.. ale jeszcze troszke i zobaczysz Konradka :)
Atanku pokoik pierwsza klasa ;)
 
reklama
Milia- właśnie o to chodzi, że cuda się zdarzają :-D pytanie, dlaczego nie miały by się zdarzyć właśnie nam? ;-) (dlatego ja będę &&&&& :-D ) Tak jest, czekamy – nic innego nie możemy zrobić :-)

Madziulek
- a z Tobą jak? :-) dostałaś @ czy szykuje się kolejny teścik? :-D
 
Madziulek- kochana, ale to niezdrowe :-( nawet jeśli schudłaś, to nie powinno być do tak drastyczne, żebyś @ nie miała, chociaż bardziej życzę Ci by to była fasolka :-D masz do gina i to już :-D
 
Madziulek no wlasnie dzis myslalam o tobie wiesz tego 3.02 mozesz przyjechac wczesniej to pojde po ciebie nie bede taka ;-) choc jest latwa droga jak bedziesz przed wejsciem czynnym to prosto ta ulica do konca az na kaponiere dojdziesz i potem w lewo z gorki kazdy ci powie jak dojsc na sw marcin do zamku ;-) ale jest wyjscie ze pojde po ciebie ;-)
a co do @ to kochana ile juz sie spoznia? moze zrob testa znowu ;-) bo niewiadomo co sie dzieje ze tak dlugo..nic nie wiadomo..
 
U mnie jest teraz koleżanka żebym sama w domu nie była, dlatego się nie odzywam... Na ktg mały ma dziwnie skaczące tętno... najprawdopodobniej jest podduszany przez te skurcze... wieczorem jadę jeszcze raz i najprawdopodobniej już zostanę w szpitalu - znowu...


Trzymajcie za nas kciuki...
 
fifka oczywiscie ze bedziemy trzymac kciukasy za was bedzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
trzymaj sie kochana :*
 
Truskawciu a schudlam 10 kg, na pewno tez przez to ze nie biore juz tabletek anty, bo mi to gin powiedzial... A po odstawieniu tez nie mialam @, pozniej dupek i przez 5 cykli bylo ok, a teraz juz go nie biore i znow @ nie ma...
Atanku to milo ze bys po mnie przyszla, chociaz nie chcialabym zebys sie meczyla, ale ja Poznania nie znam, a po co mam błądzić... Bede do Ciebie jeszcze dzwonic bo nie wiem co bedzie do 3.02... A @ powinna byc 3.01...
Wczoraj poklociłam sie z tym moim i sama wypilam cale winko a dzisiaj glowa bolala ze hej :)
 
CC nikt mi od ręki nie zrobi... moge sobie co najwyżej pomarzyć... chyba ze faktycznie z tym tętnem sie okaże ze jest coś nie tak.... a to ze się męcze... a kogo to obchodzi? oni pilnują własnej dupy.....
 
reklama
fifka boze w zyciu nie myslalam gdyby nie wy ze w szpitalu tak ciezko jest.. i ze wszystko maja gdzies... ja pierdykam.. wspolczuje ;*

madziulek test nawet jesli dluzszy cykl mialas powinien juz wyjsc a jesli nie to marsz do ginka by sprawdzil co jest grane!!
a co do winka to ah ah tez bym se wyppila ;-) ale picolo tropikalne tez dobre tylko do sklepu daleko po tych schodach... znikam bo rodzinka sie zjawila...
 
Do góry