reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewuszki :)
Ael ja chcę zobaczyć więc wrzucaj to foto... Ja wrzuce nasze 29 jak bedziemy po imprezce bo ten mój to tez eleganckie ciuszki raz na ruski rok zakłada...
Neciuszku śliczny brzusio <cmok w brzusio>
Pyszczku bedzie dobrze, kto jak nie my da rade :)
 
reklama
ael: no moze sobie pomyslał ze skoro jest tatusiem takiego małego przystojniaka to sam musi wyglądać elegancko :-D
Piekna para, ślicznie wyglądacie, ale niestety fotki twojego synia was przyćmiły :-) bo on jest taki rozkoszny i takie szałowe bąbelki wypuszcza cmok dla wiktorka :-D

neciuszka: to otrząśnij sie z szoku bo teraz będzie co raz częściej, ja jak przed lustrem stanę to sie zastanawiam czy to napewno ja, bo zanim sie pojawie to najpierw pojawia sie mój brzuch :-D

fasola: jak twój humorek lepiej już ?
 
fasdolka: no juz dostałam matę, chociaż nie taka ładna jak na linku, ale ciesze sie ze mam za darmo :-D

neciuszka: buziolek w brzuszka żonko moja, ładnie ci wystrzelił do przodu, :-)oby tak dalej ,

pyscek: jaki film oglądasz ?

ael: no to mąz ma ochotę na zmiane garderoby :-)jak ci się taki elegancki podoba to kupujcie mu ciuchy póki ma chęć, ;-)
no pochwal się waszą elegancją chcę zobaczyć :tak:


fifka: u ciebie nie do trzech razy sztuka tylko oby do 4 :-D
Może zacznij wyrabiać ciasto drożdżowe, ja właśnie po nim tak myśle wylądowałam w szpitalu bo sie tak zmęczyłam :-)ale było warto bo było dobre


A ja siedze z twardym brzuchem, i strasznie mi to przeszszkadza, a w ogóle czuje jakbym miała obce ciało na sobie jak mi sie brzuch napina, na szczęście nie boli

Julie oglądam na tvn od poniedz do pt o 17.55 :-D

Hej dziewuszki :)
Ael ja chcę zobaczyć więc wrzucaj to foto... Ja wrzuce nasze 29 jak bedziemy po imprezce bo ten mój to tez eleganckie ciuszki raz na ruski rok zakłada...
Neciuszku śliczny brzusio <cmok w brzusio>
Pyszczku bedzie dobrze, kto jak nie my da rade :)

Pewnie musimy dać radę :D

Ael kochana śliczne zdj wstawiłaś :D:D
 
reklama
No Aelku slicznie wyglądacie... Ja swoje wstawie 29 jesli chcecie oczywiście :)
A Wiktorek przesliczny ;***
A dzisiaj robiłam sobie próbna fryzurkę i wyszło, troche zdjęc porobiłam i mi sie podoba :) Mogę wam wrzucić, jak chcecie...
 
Ostatnia edycja:
Do góry