reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

no niestety I gruba krecha .. więc nie ma się czym chwalić, ale wiem że za wcześni zrobiłam temp idzie bardzo ładnie w górę więc jak się tak utrzyma powtórkę robię w następnym tyg (wtorek/środa) ... a teraz uciekam będę kochane wieczorkiem dziekuję za kciuki :D ale przydadzą się jeszcze na wizycie:D
 
reklama
no niestety I gruba krecha .. więc nie ma się czym chwalić, ale wiem że za wcześni zrobiłam temp idzie bardzo ładnie w górę więc jak się tak utrzyma powtórkę robię w następnym tyg (wtorek/środa) ... a teraz uciekam będę kochane wieczorkiem dziekuję za kciuki :D ale przydadzą się jeszcze na wizycie:D
To trzymam &&&&&&&&&&&& za dzisiejsza wizyte i testowanie w przyszlym tygodniu.
 
Pyscku nie martw się ! Zrób jeszcze raz w przyszłym tyg, jak nie wyjdzie, to przecież będzie następny cykl :)

Kurczę jakaś taka chandra mnie dopadła...Boże ja chcę wiosnę!!!!:wściekła/y:
 
laura: ja tez już bym chciał wiosne a najbardziej to maj bo już moje dzidzi będzie ze mną :-).
a ty jak znosisz ciąze masz mdłości , wymioty i jakieś dolegliwości ?
 
Lamia no to moje mniejsze jest
bpd: 45 mm
hc: 161 mm
ac: 140 mm
fl:nie widze a mąż śpi i nie chcę się tłuc
waga 305 gram

tyle że u mnie pomiary dokładne nie są bo nie chciał pieronek współpracować :-D

dobrze że zrobił ci usg i masz kobietko leżeć i odpoczywać.

Pyscek
no mnie oświeciło dopiero teraz ale proszę o wybaczenie bo siedzę i piszę od rana. A dobrze mówisz poczekaj zobaczysz, mnie też wcześniej jak zrobiłam nie wyszło pamiętasz nawet beta. a tydzień po @ blada kreska druga


No ja obiadek mam właściwie zrobiony.

W ramach pytań a gdzież dziś Fasola się podziała.
 
Pyscku już Ci smsa pisałam, ale powtórzę trzymam kciuki mocno &&&&&&&&


Iwasek się rodzinkuje :p Nie wchodzi na forum bo ogarnia wszystko i jeszcze ją cięcie boli, a mały zajmujący słodki, grzeczny :-)
 
neciuszka: no tak twoja mniejsza, no ale u mnie tez niby tydzień do przodu, albo taka duża po mamusi i tatusiu :-D, niech sobie będzie duża oby zdrowa.

ael: ajak twoje uszko już lepiej czy nadal cię boli ??

kobiety wiecie co z tego wszystkiego wczoraj gin nie dał mi na glukozę, czy rodzinny lekarz może mi dać na to skierowanie?? i jak fachowo sie to badanie nazywa ?

a fasolka: no właśnie gdzie ?? moze ma nawał pracy ?!
 
Lamia dziękuję, z uchem lepiej, nie boli, słyszę ogólnie git malina.

Co do badania to nazywa to się obciążenie glukozą. Zadzwoń do przychodni i zapytaj w rejestracji czy rodzinny może Ci wypisać na to badanie skierowanie zaznaczając, że jesteś ciężarna.
 
reklama
ael: dzieki, za podpowiedź, zadzwonie w nastepnym tygodniu, bo będę szła po zwolnienie, a jak by sie nie dało to spróbuję do mojego gina jakoś po za kolejką sie dostać, wchodząc do gabinetu pamiętałam o tym ale potem przez to badanie zapomniałam,

neciuszka: a co na obiad kombinowałaś? bo ja wyjęłam zamrożone gołąbki :-)ale musze coś obmysleć zeby jutro mąż ugotował, bo przeją się rolą gospodyni :-Da póki ma chęci to ja nic nie mówię, chociaż podłoga na przedpokoju cała wyciapana, a wszędzie paprochy z dywanu, chodze i zbieram ręką :tak:ale nie czepiam się odkurzacza ani mopa bo wiem że wtedy bardzo napinam brzuch, także grzecznie robie co lekarze każą , obym nie przywykła do takiego syfu w domu :szok:
 
Do góry