reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magda a gdzie żeś była jak cię nie było. Ja nie streszczę bo sama tyle o ile nadrobiłam

Belka dobrze zrobiłaś, ja zrobiłam test za wcześnie, ba nawet betę która mi nie wyszła płaczu co nie miara była a co tydzień później test pozytywny i jak widać w ciąży jestem :)
 
nie spie ;-) witam ale mam zakwasy w prawej rece:szok: od mycia paneli sciennych byly czarne bo sie kiedys w pokoju papieroski palilo... ale mycie na siedzaco i tak wymeczylo reke...
a ja sie odmeldowuje bo czas zaczac ciag dalszy remontu..i z lozka wstac..
 
Ostatnia edycja:
Łooooooo skończyłam podrozdział. teraz kolejny. Ale muszę troszkę wstać to zrobię już część obiadu :)



Pyscek a ty nie miałaś dziś testować? :>
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć dziewczyny
fifka: kurde ale miałaś przeboje, nie byo mnie cały dzień na kompie i dopiero dzisiaj poczytałam co to się wyprawia w naszych szpitalach, i weź tu zaufaj lekarzowi jak każdy po swojemu. Dobrze ze sie nie dałaś i nie brałaś tego leku, naprawdę nie wiem jak taki lekarz co odwala robote na odwal moze potem spać spokojnie. Trzymaj si dalej tak dzielnie, bo pewnie jeszcze będzie ci dużo sił potrzeba., ale życzę ci zeby następna akcja trwała bardzo szybko i gładko.&&&&&&&&&&&&

nciuszka
: wymiary mojej dzidzi z 21 tygodnia:
bpd: 54.9 mm
hc:202.1 mm
ac: 175.5 mm
fl: 39.9 mm
masa: 524.82 g
oszacowano ze dziecko jest większe o prawie tydzień

atan:
sliczny pokoik a tówj brzusio super rośnie :-) no a cysie kobieto ja to takich nigdy nie będę miała, moje to teraz ledwie duże pomarańcze :-D i nic nie chcą sie powiększyć:-(

pyscek: trzymam kciuki za twojego teściora oby byly 2 krechy &&&&&&&&&&7
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
7&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Iwasek: \wiecie co sie z nią dzieje bo żadnych wieści o niej nie słychać ?????????????????????????


Ael:
a co ta baba sie czepia mały wygląda zdrowo, może ona tuczy jak swiniaki swoje dzieci i daltego sie czepia ,olac ją

fasolka:
dzieki ze o mnie pamiętasz< cmok >

A nie było mnie wczoraj, bo pojechałam na wizytę kontrolna no i wystać/ wysiedzieć sie trzeba, do mojego gina jest tyle pacjentek że szok, w końcu jak mnie przyjął powiedziałm to twardnieniu brzucha, to badając szyjkę zaniepokoił się i powiedział ze trzeba usg robić, bo jemu się zdaje ze się znowu obnizyła i jest miękka. Poprosił zebym poczeała na niego 2 godziny aż skończy przyjmowanie bo chciałby sam zrobić mi usg.
Poczeklaiśmy i zrobił usg na szczęscie nic sie nie obniżyło tylko mam dziwnie wygięta szyjkę, ale jest trochę miekka, mam dalej leżeć brać zwolnienie i wkładać sobie luteine, ale jednak ten mój gin sie przykłada i w ogóle w porównaniu do tego dziada ordynatora to tak mnie bada że nic nie czuję żadnego dyskomfortu a przeciez bada tak samo.
Najważniejsze ze wszystko jest dobrze,nawet dostałam fotkę mojej szyjki :-)
 
Do góry