reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No właśnie zjadłam śniadanko i zaraz się przejdziemy... skurcze się nasilają... ale spokojnie, bez paniki... bo u mnie to że się nasilają jeszcze niczego nie oznacza. Przejedziemy się z moim M na miasto o tam są ładni poodśniażane drogi w parku więc będe mogła pochodzić. Zabieramy ze sobą torbę do szpitala - przezorny zawsze ubezpieczony...


wygląda na to ze zapowiada mi się najdłuższy poród w historii... tak mi mojego malca szkoda... rano tak się w brzuch taty wtulał a teraz znowu milczy :-( on też jest wykończony tym ciągłym ściskaniem go w środku... biedny maluszek.. :-(

KOBITOOO TELEFON DO MNIE MASZ! PISZ ZAWSZE! Znowu będę jeść ręce przez Ciebie :confused2:


fifka: aha,to juz zmieniema swoje wyobrażenie tego czopa:tak:

ael: juz dla ciebie fotka :-D
26 tydzien i 4 dzień przód :
Zobacz załącznik 427361

lewy bok 26 tydzien i 4 dzien:Zobacz załącznik 427365

bok prawy 26 ty i 4 d. oraz dl;a porównania 21 tydzien:
Zobacz załącznik 427362Zobacz załącznik 427363

jakiś czubaty mam ten mój brzuchal :-)


DZIĘKUJĘ CI KOBITKO!! :***
Śliczny brzusio, i żaden czubaty idealny, ma jeszcze czas na zaokrąglenie :-)
 
Czesc :-) wchodze na chwile a tu takie zdjęcia! Lamiav jaki masz piękny brzusio i jaka Ty jestes zgrabna:szok: moze po pracy uda mi sie wrzucic moj, a jak nie to jutro:-)
Pycku trzymam w takim razie kciuki za testowanie w przyszłym tygodniu

Uciekam i życzę miłego dnia :-)
 
Aelku będe pisać :* właśnie badałam sobie rozwarcie i powiem ci ze postępuję! Gdybym miała dłuższe palce to mogłabym Konrada za nosek pogłaskać :-D jak na moja palce jest 3 cm.


Lamiav piękny brzuszek!! :tak: taki zgrabniutki! Ślicznie! :-D


Ja też wstawiam swój! Tylko aparat doładuję...
 
ael:a mi sie zdaje ze wcześniej był ogrągły a teraz zrobił sie czubaty :-)
jaki by nie był to ważne ze jego mieszkanka ma sie dobrze hihihih
nala: oj kobieto dawwwwwwwwwwwwwwno nikt mi nie powiedział ze jestem zgrabna, :-) dziekuje

siedze juz nie wiem który dzień nad szkatułką dla siostry obiecaną juz z pół roku temu , wiem mam zapał jak nie wiem , i cos mi nie wychodzi

fifka: nie boisz sie tak sama sie badać , kurde ja jakas zacofana jestem , chyba musze sie dobrze pooglądać zeby wieciec później co i jak :-), moze to i dobrze ze za krótkie masz paluszki bo by mały od smyrania noska sie pokichał :-D
 
Ostatnia edycja:
Lamiav to takie samo badanie jak samobadanie szyjki podczas starania się o maleństwo! Ja żartowałam z tym wsadzaniem palców żeby małego łaskotać :-D bałabym się zrobić mu krzywdę, ale teraz jak sprawdzam "szyjkę' to w jej miejscu jest tylko dziura... no i dotykając delikatnie opuszkami palców czuję jak ta dziura jest duża :tak: a tuż za nią jest głowka maluszka którą czuję. Dzieli nas wtedydosłownie pare mm jakiejś błony.


A oto i mój brzuszek!:
P1060994.jpg
już się w kadrze nie mieszczę :-D
 
Ostatnia edycja:
fifka: no a ja nigdy nie dabadłam sobie szyjki i nawet nie wiem jak gdzie i co :-D ale przydalo by sie wiedzieć takie rzeczy w końcu o mój organizm, a tak mało wiem o swoim ciele,

piękny brzuszek i wow jaka różnica pamiętam jak pokazywałas brzuszek był taki malutki a teraz to już ci wyskoczył :-) super
 
Lamia kochanaa, u Ciebie trwa 27 tydzień. Jak nadejdzie 30sty zobaczysz jaki Ci się ładnie brzucholek zaokrągli :-)



Fifcia pisz pisz, wiesz że Cię podniosę na duchu :-) (no po ostatnich to chyba nie wątpisz XD)
A brzusio masz przecudny, taki zgrabny i w ogóle :-D Się zakochałam :-D

Idź na ten spacer, to dobrze że rozwarcie idzie. Ciotka klotka przepowiedziała na jutro poród właściwy XD
Kurde ale jaja będą jak to się sprawdzi XD

Kurcze zapomniałam, że ja już mogę macać swoje karty tarota :-D
 
Lamia Fifka śliczne brzuchalki :*

Lamia to badanie nie jest drogie tylko musisz mieć ze sobą glukozę swoją 75g i powiedzieć ilu punktowe chcesz bo nazywają to też krzywą cukrową. 3 punktowa to jest taka co ci mierzą przed wypiciem, potem godzinę po i dwie po. Najlepiej obrazuje wsio.

Ael a cóż ciekawego mnie przepowiesz :p
 
reklama
Ael a cóż ciekawego mnie przepowiesz :p

Kochana muszę o Tobie intensywniej pomyśleć, bo przy Fifce to tak poszło raz dwa jakoś, wpadła myśl do głowy że tego konkretnego dnia urodzi. Ale wiecie, wszystko może się zdarzyć, równie dobrze (chociaż Fifciu tego Ci nie życzę), że przenosi jeszcze młodego parę dni.
 
Do góry