reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziewczyny a ile sie juz staracie... w sumie jak was czytam to widze siebie sprzed kilkunastu miesiecy teraz juz nie podchodze tak uczuciowo, jest mi obojetne....
 
reklama
u nas niedlugo bedzie 2 lata.... ja olewam nie mysle... wciagam sie w prace, szkole i nic

Ale na forum jestes :> ja to sie musialam od dzieciorobstwa oderwac, bo bym oszalala... Nawet ze znajomymi dzieciatymi ograniczylam kontakt... Kazdy zrobi jak uwaza, ze bedzie najlepiej!

u nas już niedługo będzie za kilka miesięcy rok .. ehh... jak ten czas szybko leci a nic nie przynosi z sobą :wściekła/y:

To rok jeszcze nie minal a ty juz sie spinasz temperaturami itd?! Kochana! Taka presja nie sluzy! W dzisiejszych czasach starania do troche ponad roku sa norma. Wyluzowac prosze, wykresy rzucic w cholere i bzykac sie kiedy ochota jest a nie kiedy trzeba. I bedzie!
amoze bedzie juz jutro? Kciukasy sciskam!
 
jeera licząc ciaże zakończoną martwym porodem? Bo jak tak to ponad pół roku starań o dziecko ponad pół roku ciąży ponad pół roku odczekania po porodzie i ponad 8 miesięcy teraz czyli razem ponad 2 lata, a jak nie liczyć Oliverka to ponad 8 miesięcy... Nie podchodze do tego w ten sposób ze o Boooże co będzie jak w tym cyklu znowu sie nie uda... albo ile jeszcze można czekać... ja raczej podchodze emocjonalnie przez to co sie działo przez całą poprzednią ciąże... do 30stki jeszcze kawałek... zdąże urodzic jeszcze nie jedno a dwoje ;-)
 
I ja sie z Wami witam

Ja juz tez odliczam dni do porodu.Jak Łozeczko rozłozylismy była nadzieja ze wyjdzie za kilka dni a tu nic.Pozniej pomyslałam ze jak wozek przygotuje to bedzie chciał wyjsc a tu znow nic.Zoatała nam ostatnia nadzieja w sobote jedziemy do rodzicow M odebrac kołyske moze w tedy bedzie chciał wyjsc?...

Kołyska bedzie własnej roboty dziadczynej bo ma smykałke do takich zeczy.
 
jestem jeszcze nie skonczony pokoik ale skrecone mebelki to sie liczy wiec daje fote ;-) ;-) no i mam juz swe lozko u siebie a reszta mebli jutro ;-)Zobacz załącznik 427258 kacik narazie przysuniety bo jutro wiecej mebli bedzie noszonych Zobacz załącznik 427259Zobacz załącznik 427260specjalnie dla Neciuszki staniczek ;-)Zobacz załącznik 427261brzuszek 36 tydzien Zobacz załącznik 427257Zobacz załącznik 427262i fluidki dla naszych staraczek kochanych ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a tu miesiace ;-) jak sie brzuszek zmienial ;-) ale mi rosnie :szok:
Zobacz załącznik 427263
 
Ostatnia edycja:
reklama
Atanku brzuszek cudowny!
A ja za namową Dziewczyn nie robilam dzisiaj testu chociaż bardzo mnie korcilo :-D Myślę że wytrzymam jeszcze kilka dni.
 
Do góry