reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Duphaston bo gin podejrzewa zaburzenia w drugiej fazie cyklu ( długie cykle i plamienia przedmiesiączkowa). Kalina rozumiem cie, ja też już powoli nie mam siły. Cały czas myśle o dzieciach i ciąży i już powoli wariuje. Niby wiem, że trzeba odpuścić ale nie potrafię. Teraz czekam na okres i już sobie myśle zeby szybko mineły te 2, 3 tygodnie, żeby się znów starać.
Mam nadzieję że w końcu nam się uda;) czasem wejdę w jakieś starsze wątki gdzie dziewczyny pisały o swoich problemach z zajściem a pod spodem śliczne suwaczki to mi poprawia się humor
 
witam się wieczorowo i zimowo...:-)

Fifka strasznie się cieszże,że jesteś w domku. Odpocznij i zjedz...:-)


Rasta,Pyscku,Sun...dziewczyny,ja się tylko nieskromnie przypomnę,że też z P swoje przeszliśmy. 2 i pół roku przeróżnych badań,zabiegów,zresztą wiecie same ale się udało. Może ja nie jestem jakimś dobrym przykładem dla Was bo moje ciąże koczyły się jak się kończyły ale to zupełnie odrębny problem. Trzeba wierzyć dziewczynki:)))
 
Dziękuję wszystkim za miłe słowa :* Nie jestem wcale taka super... też mam chwile słabości ale siły dodaje mi myśl o moim maleństwie! Kocham tego szraba i naprawdę wiele dla niego wytrzymam!

Atan nie wiadomo czy nie dałabyś rady... wiesz czasem człowiek czyta wypowiedzi innych to dla niego kosmos, a jednak jak przychodzi co do czego to człowiek aż sam sobie się dziwi skąd te pokłady energi i siły!

Magdba nie gratulowałam ci jeszcze bo czekam na potwierdzenie u gina! Ale kciuki mocno zaciskam!

Pyscek i Sun głowki do góry! Ja starałam się jeszcze dłużej od nas a teraz zobaczcie! Syna z brzucha nie mogę wygonić a tak chciał wyjść wcześniej :-D teraz wiem, że jak będe się kiedyś o drugie starać już nie będe przykładała wgi tak do czasu. Łatwo mi mówić bo już Konrada lada dzień będe miała, ale uwierzcie mi ze życie jest tak przewrotne i ten na górze wie co robi :tak: Zaciskam za was mocno kciuki i wysyłam fluidki!

Rasta tobie też!!

~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



Ja idę coś z mężem pooglądać i zaraz odpocząć :-D
 
Dziurko ty dajesz nadzieje... ty jesteś przykładem na to, że warto walczyć o swoje... ;-)

Fifka Tobie kochana również dziękuje... trzymaj się dzielna kobietko...
 
Ostatnia edycja:
reklama

Jeera, a podroz robicie na wlasna reke? Jest tam bezpiecznie? Pewnie musisz sie zaszczepic? Ale masz fajnie...Tez bym pomalu chciala gdzies na urlop pojechac i odreagowac. Ale musze do konca kwietnia czekac.

Tak podroz organizujemy na wlasna reke. Bo tak jest najwygodniej. jesli chodzi o bezpieczenstwo to jest tak jak wszedzie, chociaz jak bylismy pierwszym razem i zobaczylam ruch drogowy tam to maslalam ze zgine, ale jak widac wrocilismy calo. Ostatnio sie nie szczepilismy na nic.. ale teraz musimy na malarie jakies tabletki brac bo przed zima jeszcze nie wszystkie komary padna. HJa jak pierwszy raz jechalam samochodem przez indie to powiedzialam nigdy wiecej, a wystarczylo kilka dni zebym zmienila zdanie :)

Rozczochrana mam nadzieje ze zrealizujesz swoje marzenia!
 
Do góry