reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael a co poradziłaś Fifce jeśli można wiedzieć? :>:D
Napisz jej że synuś wynagrodzi jej wszystkie bóle i cierpienia... :) Trzymam wszystkie palce nie tylko kciuki żeby jak najszybciej trzymała w ramionach Konradka :*

Lily co Ty piszesz!! kopala w dupala i tyle!! ile razy ja coś pisze i nie ma odzewu ??:p wchodzę kolejny i kolejny raz aż w końcu jest odzew! :p

Atanku jak się czujesz?:D

Atanku dziekuje ze o mnie pytałaś, ale @ nadal nie ma, cos jedynie kuje w podbrzuszu ale ok... A jak Ty sie czujesz???
Ael moj ulubieniec jest przesliczny...
Fifko trzymam kciukasy, bycie mama to najwiekszy dar od Boga, wiec troche bolu a jakie szczescie zobaczysz u swojego boku, Konradek Ci to wynagrodzi stu-krotnie ... Bedzie dobrze :***
Ja uciekam spac bo do dziadkow po 10 jade bo w weekend w szkole i nie bede miala kiedy jechac ...
DOBRANOC ;**
witam pytacie jak sie czuje jak obolaly pingwinek bo maz mnie pingwinek nazywa ostatnio ;-)\
ale zyje ile czytania a czasu brak koncze jesc i idziemy spowrotem do remontu niestety zaduzo dzis nie powstalo bo krzywy pokoj i listwy do dupki nie chcialy wchodzic.. i maz nerwice przy nich stracil i wiertlo ;-) ale juz sa i wszystkie panele umyte mam tak sterylny pokoj ze ze scian mozna jesc ;-) fajnie sie myje panele na siedzaco a maz wyzyny myje ;-) juz umyte podloga tez a zaraz bedziemy skladac lózeczko by zobaczyc ile miejsca zajmuje i komode chyba ze nieda rady.. bo zmeczony i obolaly jest .. i mozliwe ze moje lozko wroci do pokoju i pojde tam w koncu spac ;-) a reszta mebli juttro ;-)

fifkaq ty dzielna Kobieto kochana podziwiam cie ja w zyciu bym nie dala rady...

pyscek widzialas moj wykres i ja w 10dc zrobilam i tez mnie cyycki pierwszy raz bolaly i tez czulam ze jestem w ciazy i dlatego robilam a kasia.natka mi mowila ze mam nie robic ;-) i wyszla slaba kreska i lecialam na badanie krwi i co ciaza byla ;-) wiec trzymam *7&&&&&&&&;-)
znikam bede wieczorkiem poznym i wtedy moze zrobie zdjecie brzucha bo 36tydzien.. ale jakos sily niemam..
a i przyszedl do mnie staniczek z mitex ;-) do karmienia ;-) pozniej przymierze ;-)
 
Sun wiesz jak będziesz marudzić to zaraz zarobisz ooooo :-psię ciebie tu jak zajdzie potrzeba ustawi do pionu mamy kilka specjalistek w tej dziedzinie tutaj.

Pyscek pożycz kota :D

Atanek to wiesz zdjęcia zrób w staniorze z każdej strony :-D i w obu zastosowaniach :-D
 
Sun Nom :) jutro ale nie napalam się, bo wiem że jak wyjdzie np I krecha to i tak powtórkę z rozrywki zrobię we wtorek :)
Neci mogę pożyczyć kota ale tylko na 1 dzień dłużej bym bez niej nie wytrzymała zatęskniłabym się :p
Atanku kochana zrobię zrobię i dam znać smsem jak nie będzie Cię rano na forum :-)
 
Ostatnia edycja:
neciuszka bo bym pieroga wypluła ;-) ze smiechu ;-) dobre no ide pomagac mezowi z lozeczkiem ;-) ::happy:
 
Pok i korzystaj, to jest czas dla Ciebie, po porodzie będziesz się martwiła kilogramami :-D za mną chodzą lody waniliowe, takie trochę rozpuszczone... mniam :zawstydzona/y: ale deszcz pada i nie chce mi się iść


Lody waniliowe mam. Zapraszam! Musze jesc lody i sery bo mam nietolerancje laktozy i to jedyna forma nabialy jaka moj organizm akceptuje.

Sun7 pisze:
Pok korzystaj z początków ciąży :-)

To ma byc smieszne? :dry: Jak tu korzystac jak sil nie ma na nic! Ja sobie teraz nie wyobrazam miec dziecko i byc w ciazy... Masakra...
A zasnac tez nie moge... Plakac mi sie momentami chce ze zmeczenia :(
ale nie bede marudzic juz, bo do marudzenia to dumna fifka ma dzis prawo :) buziak!

POK nareszcie Cię złapałam ;) gratulacje daj mi radę na zaciążenie po takim czasie..

Dziekuje :zawstydzona/y:
rade... Ja po prostu olalam. Na poczatku na sile, niby olalam a i tak myslalam ale z czasem bylo latwiej. Zadnego forum, wykresow, termometrow, wiesiolkow, sluzow, szyjek. Byl taki moment, ze poszlam do gina i nie wiedzialam kiedy mialam ostatnia miesiaczke :) potem poszlam na konsultacje do specjalistki od nieplodnosci i mielismy sie zglosic jak m powtorzy badania nasienia (rozszerzony jakis mega spermogram) no i ide do niej 27 ale w innej sprawie. Ja juz sie nastawilam strasznie na IUI i kompletnie z glowy wybilam, ze sie moze udac inaczej. Nawet seks mi zaczal znow sprawiac przyjemnosc. Wydaje mi sie, ze trzeba wziac na luz ale zabiera to duzo czasu, zeby bylo prawdziwym olewaniem a nie olewaniem w oczekiwaniu na cel. Dodam tylko, ze u nas nie wykryto zadnego problemu, poza moim slabo (ale droznym) jednym jajowodem, reszta super, sperma boska a i tak 2,5 roku minelo...
teraz mam z kolei mega stresa czy z jaszczurka wszystko dobrze i czy siedzi tam gdzie trzeba...
 
reklama
Polinkaa, ja nie moge po prostu zrozumiec, gdzie lezy przyczyna. Niby wszystko robimy dobrze a i tak wszystko na nic. I pomalu brakuje mi sil na comiesieczne rozczarowania. My probujemy od lipca.
A czemu bierzesz Duphaston?
 
Do góry