reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kalina też tak mam:( i strasznie mi wstyd, że jestem taka zazdrosna;( staram się z tym walczyć, ale nie bardzo mi wychodzi. nie chce mi się nawet spotykać z koleżankami, które mają dzieci;( jestem okropna;(
 
reklama
Przysiegma, ze probowalam was nadrobic, przysiegam na wszystko! Ale doszlam do gidz 14 i jak zobaczylam, ze stron jeszcze duzo, to sie poddalam... Zasypiam na stojaco...



testuję jutro rano przed wizytą, ale jutro może jeszcze nie wyjść dokładnie test więc się tak bardzo na niego nie napalam, a jakby się udało to gin i tak nic nie zobaczy bo za wcześnie, test powtórzę w poniedziałek lub we wtorek wtedy będzie już bardziej wiarygodny i może coś będzie widać :) mam testy o czułości 10 więc powinno coś wyłapać :-p

Jesli u ciebie implantacja byla tam gdzie na wykresie po owu (jesli to byla owu) jest spadek, to nie rob jeszcze testu. Ja bardzo odradzam robienie testow przed terminem @ (lub 14 dpo) z dwoch powodow: moze byc negatywny i sie zasmucisz niepotrzebnie, moe byc pozytywny a w terminie miesiaczki sie stanie to, co w zyciu kazdej kobiety dzieje sie kilka razy (podobno). Jedno i drugie powoduje niepotrzebny stres, ktorego bardzo latwo uniknac czekajac kilka dni. Jesli zarodek jest i prawidlowo sie wczepil, to za kilka dńi tez tam bedzie.
jedńoczesnie kochana przesylam mocjaszczurowatych fluidow! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



która zna się na opisaniu wykresów temperatur ??? :confused:

Niby ja troche. Ale nie jestem zwolenniczka polegania tylko na temperaturze.

A takie mam pytanie Dziewczynki, wyczytałam wczoraj, żeby pić wodę niskozmineralizowaną- dotychcczas piłam wysokozmineralizowaną- prawda to, żeby się przestawić,

Ja tylko czytalam, zeby pic wode bezolowiowa a o innych mineralach i substancjach w wodzie nie kojarze zadnych rad. Co do fasolki po bretonsku :-D Mnaim ! To mysle, ze jak zrobiona w domu od a do z, to samo zdrowie - pomidory, fasola (zelazo). Ja bym tylko unikala takiego gotowego sklepowego jedzenia w sloikach itd. Ale takiego to ja sie brzydze czy w ciazy czy nie...



FIFECZKO MATKO POLKO! Dumna z ciebie jestem jak paw! Lwico ty najdzielniejsza!


A ja dzis leńiwie... Posciel zmienilam, poszlam na dluuugi spacer, do sklepu i ciaaaaagle jem, ciagle jestem glodna i chce mi sie non stop spac... Teraz chyba zasne...
 
Już w miarę posprzątane i pies wykąpany :-) A teraz za obiad się biorę ;-)

Fifka To dobrze, że synkowi nic nie jest i na pewno jest dumny z mamy za to jak daje jej popalić ;-)
Ael :baffled: chyba baba okularów nie wzięła... Głupia baba.!! :angry:
 
Ostatnia edycja:
Fifcia łykaj żelazo i magnez to szybko się wzmocnisz. Ja też mam słabe naczynka w ciązy. I trzymaj nogi mocno zaciśnięte :-)

Ael a tej babie co strzeliło do głowy? :szok: ile mały teraz waży?

Pok i korzystaj, to jest czas dla Ciebie, po porodzie będziesz się martwiła kilogramami :-D za mną chodzą lody waniliowe, takie trochę rozpuszczone... mniam :zawstydzona/y: ale deszcz pada i nie chce mi się iść

Neciuszka dobrze, że zlecenia są. Ale nie przemęczaj się.

A mnie boli brzuch, jak na @. W nocy nospe brałam, chyba coś zaczyna pracować :tak: moja mama chciałaby żeby się Amelka urodziła w sobotę, bo to Dzien Babci :-)

a gdzie się podziewa matka chrzestna mojego dziecka Magd@???
 
Dziękuje wszystkim tym, które pocieszały mnie na pw.... jesteście świetne... Zdecydowanie nastrój mi się poprawił.... W weekend będę miała owulacje więc pobrykam troszkę z m., może się uda... któż to wie..... :-)

Jutro idziemy do lekarza po skierowanie do specjalisty od niepłodności. Jeśli się okażę, ze na wizytę państwową będziemy długo czekać to w lutym umówimy się na prywatną wizytę w Klinice Leczenia Niepłodności, tyle, że tam pierwsza wizyta kosztuje ok 300 zł więc sporo, ale czego się nie robi dla posiadania dzidzi...


Fifka trzymaj się jakoś... jesteś na prawdę dzielna i stanowcza... super :-)

Pok korzystaj z początków ciąży :-)
 
donia ja się cieszę że są tylko wymagają długiego siedzenia i z tym ostatnio mam problem właśnie. ale mąż zabronił mi brać cokolwiek nowego.

Sun no widzisz to rozumiem :happy2: działać działać na wszelkie sposoby tu brykać sobie, a tu do lekarza czym prędzej.
 
Doniu na razie nie wiem ile dokładnie waży, stawiam że coś ok 6 kg. W przyszłym tygodniu będziemy na szczepieniu to wtedy mi go zważą wtedy też skonsultuje tą sprawę z pediatrą.

No ale się zdrowo wkurzyłam. Jeszcze szkoda, że Pawła uciszyłam na początku wizyty, tak to mógłby dalej na lekarkę najeżdżać...
 
oj położyłam się na chwilkę przytuliłam do kotka i nie wiem kiedy odpłynęłam :szok: mąż mnie obudził jak z pracy wrócił ... :-p a potem micha ... filmik i przytulanko :-D a teraz relax z Wami :-D
 
reklama
Neciuszka podobno pozytywne nastawienie to połowa sukcesu... :-) Mam jeszcze chwile zwątpienia, ale wtedy biorę się w garść i mówię sobie, że "przecież musi być dobrze" :-)


Pyscek jutro testujesz????
 
Do góry