reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

ooooo Pyscu zaciskam kciuki ;) a robilas wczesniej test? to juz 11dni? jak Ty nerwowo wytrzymujesz?

Magdba dzieki Kochana....czuje czuje ;) zarówka az u mnie zaswieciła jak w "zielonej mili" ja juz tutaj od roku ale staramy sie dłuzej... u mnie niedlugo bedzie dwa lata... jestem juz po 3 isneminacjach wiec juz powazna sprawa ale kazde kciuki sie przydadza ;) a Wam udało sie naturalnie? za ktorym razem?

oo Pyscku widziałam wykresik... ładniutki... ooooj czuje ze bede miała co opijac ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe no nie robiłam ... siedzę czekam na cud i mierzę sumiennie tempkę :)
kochane przepraszam ale idę się przekimać bo senna jestem jakoś :-( będę wieczorkiem , miłego popołudnia życzę :* papa :) i buziaczki dla każdej z Was osobna :*:*:*:*
 
Fifciu o mnie też zapomniałaś ale wybaczam :D Normalnie włosy na głowie mi dęba staneły jak czytałam co się tam u Ciebie w szpitalu wyprawia ! Dobrze , że pomimo stresu bólu masz głowę na karku :* Rozumiem , że jak robili Ci badania to wszystko u Konradka dobrze ??

Mineralna jak Ci idzie zajmowanie się małą ??:> Przyzwyczaiłaś się już do nocnego wstawania? Jak z pokarmem ??

Pyscek gdybym była na Twoim miejscu to bym już chyba nie wytrzymała :O Podziwiam Cie .... :p
 
Sorki, że tak długo , ale mam tu 4-ry potwory czworonożne i przygotowojuę im szamanko.

będąc szczerą to nie wierzę, póki lekarz tego nie potwierdzi(a wizytę mam 25.więc siedzę jak na szpilkach) staraliśmy się tak na powaznie z liczeniem dni płodnych itd.to od sierpnia. ostatnie 3 miesiączki były tak bolesne jak nigdy prszedtem- zastanawiałam się czy przypadkiem nie było poronienia, ale nic to, no i chyba udało nam się naturalnie. Tak bardzo wierzę, że będzie dobrze u Ciebie i u Wszystkich Staraczek, że nie masz pojęcia- aż te dobre mysli poprawiają mi humor - i tu bez ściemy! normalnie uściskuję ile mam sił buxki, buźki, buźki, Uda się Na prawdę w to wierzę, wierzę w Was!!!:-):-):-)
 
Witam :-)
Nie dam rady was nadrobić
Pyscek jak ty wytrzymałaś tyle.???:szok: Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dobra ja uciekam sprzątać do później ;**
 
Ciekawe co u Lamiav bo się dzisiaj nie odzywała.
Przesyłam jeszcze jedną porcje fluidków dla staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~bo mi dziecko je wykopuje w ilościach maksi. W toalecie byłam już chyba z 50 razy jeszcze chwila i mnie nogi zaczną boleć od tych spacerów ;-)
 
Cześć Kobietki - ja tylko na chwilkę wpadłam zapytać czy od Iwaskowego Igorka pojawiły się już na świecie kolejne wątkowe Dzieciątka? :-) Nie jestem w stanie Was nadrobić, a chyba na Iwasku się zatrzymałam :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry