reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
nie kochane źle mnie zrozumiałyście, ja sobie nie wmawiam objawów ciąży po prostu pierwszy raz mam taki ból, przed @ nigdy mnie nie bolały ... więc nie wiem o co chodzi i czy mam się niepokoić czy nie :(
 
no stres! Pomyśl sobie jaką piękną mamy spóźnioną zimę, jak Ficia niedługo zamieści zdjęcia Synusia , wrzuć luz. Wszystko będzie dobrze.NIe niepokój się, a będzie dobrze, to mówi ciocia Madzia :-);)
 
magdba ja piłam każdą wode jaka trafiła mi w ręce a jak miałam niedobór magnezu i potasu to piłam wysokozmineralizowaną, bo podobno w takiej formie najlepiej się wchłaniają. Wątpie zeby szkodziła... Co do fasolki po bretońsku to ja w ciąży jem ją częściej niż przedtem :-D taka zachcianka! Nie wpadaj w paranoje... ciąża to nie choroba... trzeba byc ostrożnym ale bez przesady... sama bedziesz czuła co możesz za co nie...

Pyscek przepraszam :zawstydzona/y: czasem jak się zaznacza tyle cytatów to niektórych nie pokazuję... dlatego zaznaczyłam to w komentarzy ze MAM NADZIEJĘ.... Żoneczko moja kochana oczywiście ze tobie również dziękuję :* Jesteście wspaniałe!
 
hihi jeśli to do mnie było to posłucham cioci :)
co do zimy to nienawidzę jej i wqrza mnie że przyszła, a co do zdjęć synka Fifki to już się niemogę doczekać :-D
Fifciu :*:* <3 :*:*
 
Pyscek mnie przed @ zawsze cycki bolały i to się ciagnęło już praktycznieod owulacji, najpierw lekko a 2 dni przed @ już mocno i dzień przed @ zaczynał mnie nawalać brzuch, ale to tak, że brałam 2 nospy forte + nurofen i wtedy mogłam egzystować
a jak zaczęłam się starać tzn w nieudanym lipcu i sierpniu brzuch mnie nie bolał wczesniej tylko tak ciągnłą, jak bym miała kamień włożony pod kość łonową.
 
Ja jakaś Super Ciocia Dobra Rada, to nie jestem, ale wg mnie najważniejsza: tylko spokój może Nas uratować! :-), a jak chodzi o testowanko to przecież jak zrobisz nic się nie stanie, niee? jak wyjdzie negatywny zawsze możesz powtórzyć, nieem ;) wspomnę krótko, że ja pierwszy test zrobiłam 2 dni po przytulanku i to ok. 10.rano no i oczywiście nie przeczytałam ulotki "Nasz test ... już po 6dniach ..." i powiedziałam, pier...odpuszczam. Dotrwałam do 16-01 do godziny 7.17, bo strasznie chciało mi się siusiu, i myslę, a co tam:-) i masz babo placek 2 kreski i jak żyć ??? :-). Takżę, tak spokój, spokój, i seksik ;)

Mam jeszcze jedno pytanko, bo na początku wątku dziewczyny zafasolkowane pisały, zę mają biały, mleczny śluz- ja takowego nie obserwuję, myslicie, że jednak coś tu jest nie halo?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :)
Fifka bardzo dobrze zrobiłaś i nawet w szpitalu to potwierdzili. Jesteś niesamowicie dzielną kobietką ! dyżurni chcieli mieć spokój...brak słów. Trzymam kciuki za Ciebie i za Konrada!
 
Do góry