reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ja jakaś Super Ciocia Dobra Rada, to nie jestem, ale wg mnie najważniejsza: tylko spokój może Nas uratować! :-), a jak chodzi o testowanko to przecież jak zrobisz nic się nie stanie, niee? jak wyjdzie negatywny zawsze możesz powtórzyć, nieem ;) wspomnę krótko, że ja pierwszy test zrobiłam 2 dni po przytulanku i to ok. 10.rano no i oczywiście nie przeczytałam ulotki "Nasz test ... już po 6dniach ..." i powiedziałam, pier...odpuszczam. Dotrwałam do 16-01 do godziny 7.17, bo strasznie chciało mi się siusiu, i myslę, a co tam:-) i masz babo placek 2 kreski i jak żyć ??? :-). Takżę, tak spokój, spokój, i seksik ;)

Mam jeszcze jedno pytanko, bo na początku wątku dziewczyny zafasolkowane pisały, zę mają biały, mleczny śluz- ja takowego nie obserwuję, myslicie, że jednak coś tu jest nie halo?????
no tylko spokój i relaksik :-) a co do śluzu to też mam inny ... :-(
 
Pyscku co Ty gadasz!!! wiesz ze ja dzis myslalam o Pok.. dlatego tutaj zajrzalam bo myslalam ze moze znowu pojawila... ooo jak dobrze.... ale sie ciesze... a jak jej sie to udalo? u mnie po staremu.. praca dom.. szkola, praca.. dom. ale coraz czesciej mysle zeby sie wybrac do kliniki. chcialam to zrobic dopiero na wiosne ale zastanawiam sie nad przyszłym cyklem. zobaczymy .....
 
Ej, o cioci Madzi tak zapomnieć?/ Ja też ma 2kreski, ino jak się witałam to wątki pomyliłam i teraz się gubię chyba, bo trochę jestm tu a troszkę w "zaczynamy staranka..." sierota....:sorry2:co zrobić? ;)
 
reklama
Rasta, 3mam kciuki. Mówisz że może w przyszłym cyklu, spróbuj, bo kto wie, może właśnie wtedy będziesz miała rastafariańską fasolkę :-). Cieplutko pozdrawiam, nie znamy się - ja tu nowa jestem , ale na prawdę z serducha życzę wszystkiego dobrego i przesyłam samą pozytywną energię dzydzydzydzydyzdyzyyyyy- czujesz? aż włoski mi dęba stanęły od tego przekazu :-)... pozdrawiam:-)



Pyscku- zostało Ci wybaczone ;) i co miało być? relax, a nie jakieś stresy paskudne... relax, take it eeeasy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry