reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscku, mnie troszkę tak. Najśmieszniejsze było to, że jak wyczytałam jakaś nową "zawiastunkę" to zaraz ją u siebie lokalizowałam. Zaczęło się od ciemnej lini na podbrzuszu- wiadomo psychika dzia la, raz ją widziałam innym nie :), Potem były piersi, tylko mnie zawsze bolały przed @, a teraz zaczęły, ale lżej i pojawiły się żyłki i żyłki pojawiły się na brzuszku i swędział mnie brzuszek i kuło mnie troszkę i pobolewało z prawej strony, a potem hop, siup 2* 2 kreski :-)

Fasolko, nie ma suwaczka, bo wiesz, tak dla świętego mojej psychiki spokoju wolę poczekać do 25.na wizytę u lekarza, żeby nie było że coś jest nie tak, ale wierzę, żę Wsio w porządku! offf cours ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
DZIEWCZYNY AKCJA!!

Jako, że Fifeczka ma okropny humor i jest podłamana, proszę byście napisały parę słów od siebie do niej. Ja jej wszytko napiszę podpisane oczywiście od was!!!


napisz, że to wszystko dla Konradka i że już niebawem go przytuli i że tego jej zazdrościmy, a to wszystko co się teraz dzieje to będzie tylko chwila we wspomnieniach

Ael Ty to jesteś kochana, tak o wszystkich myślisz <cmok>

Fifciu, Skarbie, jesteś bardzo dzielna, a niedługo zostaniesz MAMĄ. Najlepszą na świecie, najpiękniejszego synka. To naprawdę chwila, a Dzieciątko na całe życie będzie Twoją gwiazdą przewodnią i pociechą

miałam tak silna migree jakiej dawno nie miałam, prawie wymiotowałam z bólu:(

a ode mnie mozesz napisac: kochana fifciu, badz twardzielka:) trzymam mocno za ciebie kciuki:)wszystko bedzie dobrze:):):) buziak w czoło dla ciebie i w brzuszek dla malenstwa:)

Fifko kochana dasz rade cały ból minie gdy zobaczysz upragnioną twarzyczkę Konradka jestes silna kobieta trzymam kciuki bys szybko została mamusia &&&&:*

For fifka:
Fifciu kochana, wiem ze jestes juz z sił wypompowana
dośc masz wszystkiego a najbardziej tego czekania męczącego
wiedz jednak moja droga,że silna z Ciebie osoba
i piękna przed Tobą chwilunia, gdy za chwil pare bedziesz tulić swego synunia
Wiec trzymaj się tam dzielnie bo ja zaciskam za ciebie wszystkie kciuki piekielnie:):)

hej dziewczyny :)
Ael współczuję bólu ucha... samą mnie ostatnio coś ucho pobolewało ale to na pewno niz w porównaniu z Twoim bólem... może to jakieś zapalenie? wybierasz się z tym do lekarza?
A ten Twój Wiktor, mega superaśny maluszek!!! :) masz już dla niego jakąś synową? ;)

Atan
nie przejmuj się, ja byłąm w 7/8 miesiący i mi wszyscy mówili, żę zaraz urodzę... albo pamiętam komentarze : Ty jeszcze się turlasz? miałam przeogromny brzuch ;) najlepiej takie komentarze wpuszczać jednym uchem wypuszczać drugim :) a pokoik świetnie odświeżony :)

Solgam super, że dobrze się czujesz :) a wizyty co dwa tygodnie to super sprawa, przynajmniej będziesz spokojniejsza, że wszystko w brzuszku jest dobrze :)

Fifka kochana, poród to tylko ileś tam godzin, wiem, że nieprzyjemnych, ale trzeba zagryźć zęby i to przebrnąć, bo warto!!! niebawem Twój skarbek przytuli się do Twojego serduszka i będziesz najszczęśliwszą osobą na świecie. Wtedy zapomnisz o tych wszystkich złych godzinach przed porodem :)

Wieści Fifkowe: Biedna bardzo się męczy. Rozmawiała ze swoją ginekolog. Albo bierze leki na powstrzymanie (na które podpisała dokumenty, że nie chce brać z własnego wyboru) albo rodzi ale bez żadnego wywoływania czyli sama. Szyjka gładka, nie ma, rozwarcie nie postępuje, mały jest już główną w kanale bo czuć główkę, skurcze bolesne nadal, całego brzucha i krzyża. Nawet próbowała przeć i nic, biegała, po schodach łaziła, gorący prysznic.
Postanowiła nie brać leków.

Emi bardzo dziękuje wam wszystkim za wiadomości, przekazuje, że jesteście kochane :*

Poradziłam jej pewną rzecz...ale zobaczymy czy się zdecyduje.


Atanku cudna Amelcia, wiesz już się nie mogę doczekać aż urodzisz :-)



Jeszcze raz dziekuję wam wszystkim za miłe słowa :* (mam nadzieję ze zacytowało wszystkich... :zawstydzona/y:) jesteście nieocenione... naprawdę... to jest niesamowite ze można od osób których się teoretycznie nie zna dostać więcej serca niż od obcych...


Fasolka
no rodziłam już 3 razy i to jeszcze nie koniec... :szok: się śmieję ze jak mały się urodzi to go najpierw wycałuje a później w dupę naklepie :-D

Żart! Dla niego przetrwam wszytko!

Doniu a no żart... ostatnio było podobnie... heh... oby urodzić zdrowego małego, i wrócić z nim na rękach do domu...

I dziękuję za podpowiedź! Wiem już też ze jak skurcze będą reguralne to mam odliczać je przez 4 godziny i dopiero jechać na IP zeby znowu nie było fałszywego alarmu.

Magdba
a no się nie znamy! Ale bardzo dziękuję za miłe słowa! :*
 
Zafasolkuje Nie pierwszy raz, ale teraz mam przeczucie ze sie udalo , dlatego taka niecierpliwa jestem.
Fifcia a Tobie zycze zebys nastepnym razem trafila juz do szpitala tylko z wlasciwa akcja porodowa
 
Ostatnia edycja:
A takie mam pytanie Dziewczynki, wyczytałam wczoraj, żeby pić wodę niskozmineralizowaną- dotychcczas piłam wysokozmineralizowaną- prawda to, żeby się przestawić, czy zależy od ludzia??
Oczywiście zastanawiam się teraz nad każdym krokiem, czy podnosić odkurzacz, czy nie? czy jeść fasolkę po bretońsku, czy nie? Niby czekam na tego 25. ale w głowie to już taki mam fixum dyrdum, że hej... :-D
 
he he dziewczyny, ja te wszystkie symptomy - kreska, żyłki itp miałam dopiero ok 12 tc :-) więc jak mantrę powtarzamy tu na forum nie ma symptomów na fasolkę innych niż na @. Ale sama pamiętam jak ich szukałam u siebie i jak coś znalazłam to mi humor poprawiało :tak:
 
Ja pamiętam jak ja sie nakręcałam i jeden test jedna kreska za kilka dni zas test i jedna kreska i wkońcu odpuściłam sobie ale po 10 dniach móiwe kurde nie dostałam @ robie test i co II kreski .
 
reklama
Do góry