reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifciu kochana ale sajgon przeżyłaś ... Podziwiam Cię że jesteś taka dzielna oj dumna jestem z Ciebie żonko wielki buziak dla Ciebie :* muaaaaa :*:*
Fasolko a no jakoś mi się nie spieszy do testowania, a zmuszona jestem jutro testować bo mam wizytę wieczorkiem i abym wiedziała mniej więcej na czym stoję :-p
a jak sądzisz jutro test jak wykaże co kowiek to wiarygodne będzie czy mam czekac do poniedziałku ?? bo owu mi się przesunęła na 8.01 więc jeśli (napewno:p) się udało to czy wykaże ? teścior mam na 10 czułość :)
 
fifka jednym słowem rodziłaś już 3 czy 4 razy? hyhyhy oj biedna co Ty się przy tym małym bohaterze na męczysz ;-)
Bella jak nie wytrzymasz to nie becz jutro, ze test nie wyszedł bo ja Ci mówię, ze jest za wcześnie i szkoda nerwów, ale Twoja wola panie.
 
Fifka: ty to masz kochana przeboje normalnie...ale pamiętj będzie dobrzemusisz byc dobrej mysli bo negatywne emocje w niczym nie pomogą :)
 
Fifka to co Ty opisujesz to nadaje się do programu "niesamowite historie" :szok: jak można w dzisieszych czasach tak postępować w szpitalu. A gdybyś nie wykazała się rozwagą i nadal pozwoliła się szprycować fenetrolem :szok:. Ojej, ale dobrze, że wróciłaś i teraz czekasz na prawidłową akcję porodową.
A tak na przyszłość to jak chcesz sprawdzić czy sączą Ci się wody płodowe to trzeba przykucnąć i zakaszleć jak coś chlapnie to to :)

Truskawcia niewiele masz podwyższony poziom progesteronu, praktycznie wclae. Progesteron ma niestety to do siebie, że jest bardzo wrażliwy na poziom naszego stresu, zmęczenie i wiele wiele innych czynników. Także jest ok. Ale skonsultuj oczywiście

Pyscek to czekam jutro na dobre wiadomości, będę o Tobie myślała wchodząc na forum :tak:

Belka poczekaj może do niedzieli, teraz może nic nie wyjść, nawet 10
 
Kochana Fifciu, pewnie mnie nie kojarzysz, bo forumnową świeżynką jestem, Ja też, po przeczytaniu tego co przeszłaś bardzo dumna jestem z Twojego wyboru, to taki już matczyny odruch, nieem:-). 3mam za Was kciuki, bardzo mocno!!! Przesyłam stado pozytywnej energiiiii!!!!:-)

Fasolko, ja testowałam prawie jak Pyscek , bo 8 dni po terminie@, ale można powiedzieć, że jakby od początku czułam, że coś tam się takiego pozytywnego dzieje:-).
 
magdba i udało się? bo nie widzę suwaczka?
Ja bym na bank tyle nie wytrzymała, może jak by moje starania trwały dłużej to by mnie to nauczyło cierpliwości. Pierwszy raz testowałam w dniu planowanej @ tzn nie zdążyłam za testować bo @ przyszła, a drugi raz miałam zły humor i chcąc się dobić zrobiłam test z wieczornych siurów dzień przed planowaną @ a ten okazało się, ze wyszedł pozytywny. Tylko, ze ja miałam tyle hormonu, że jak dzień po @ zrobiłam betę to się z dziewczynami zastanawiałyśmy czy aby bliźniaków nie mam hyhyhy

Pyscek mnie w okolicach 28 dc bolały sutki, a w okolicach 40 myślałam, ze się wścieknę z bólu nie wiedziałam czy lepiej w staniku czy bez. W pracy chodziłam do toalety, podnosiłam bluzkę zdejmowałam stanik i zwilżałam je zimną woda bo nie mogłam wytrzymać. A jak bym się o coś nimi dotknęła, to mi łzy w czach stawały. I jak normalnie cycki mam (.)(.) to ze 2 tygodnie po @ miałam już takie (.)(.) hyhyhy i tak im zostało no może teraz sa takie (.)(.)
Ale Pysiaku nie szukaj objawów, czekaj spokojnie do testowania
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry