reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kolejny maluszek na świecie zawita niedługo !:szok: Boże jak ten czas szybko leci...trzymam kciuki by było wszystko w porządku!!
Danao, rzeczywiście zainwestuj w taki termometr, albo mikroskop owulacyjny, powinno pomóc!
 
reklama
Fasola będzie foch jak stąd do Szczecina. Coś od Ciebie chciałam ooo.
A kasiora się nie przejmuj,najważniejsze żeby było wszystko dobrze.Ludzie mają dużo mniej i jest oooo
 
Danao a bo one jakieś lipne czy lipowe były a tam mało fusów. Kurde,juz mi kolejna wróżba nie wyszła:eek:Nosz na wróżeniu to ja nie zarobię

Fasola senkju:-p
 
witam się i ja, na wstępie zapomniałam jka sie pojawiłam ze szpitala
PODZIEKOWAĆ WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM ZA TRZYMANIE &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, ZA SMSY - KTÓRE SPRAWIŁY MI DUŻO RADOŚCI I ZA DOBRE SŁOWO ,jak byłam w szpitalu powinnam od razu podziekować ale wsześniej byłam zaszumiona ale juz mi lepiej i wracam do żywych:-D, chociaż jesyem już wykończona tym przeziębieniem

POK gratuluję 2 kresek,
magdaleba: twój synio piękny i widzę ze nosek to jakbym, ma twój :-)

fifka: trzymam &&&&&&&&&&& za szybki i bezbolesny poród

fasolka: gratuluję potwierdzenia dziwczynki

neciuszka:a ty juz wiesz ze na pewno będzie dziewczynka ??
 
reklama
Fasola,ja to z Ciebie od rana leje po nogach ze śmiechu. Prosto,konkretnie i na temat...jak rozwarcie....ahaha

Nie no następna śmiszka...Lamia witaj wśród innych zaszumionych:-)
 
Do góry