reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej!
jestem
Nie zbliżam się do kompa jak nie muszę, bo to straszny zjadacz czasu, a ja mam teraz tydzień egzaminów. Wczoraj miałam, dziś mam, jutro, w piatek i w poniedziałek. Więc siedzę i kuję
Tak, byłam u gina w piątek. Mąż dostał skierowanie na badanie nasienia. Nie miał nic do gadania, odgórne polecenie lekarza. Trochę marudził, że tak go wkopał, wolał sam o tym zadecydować. Chociaż w sumie chyba tak lepiej, przymajmniej się nie wymiga.
Problem w tym, że teraz muszę się dowiedzić, gdzie na tym moim zadupiu takich badań dokonują.
A ja idę badać progesteron, prolaktynkę i TSH. To tyle na razie. Następnym razem, jak wyniki badań już będą, będzie mi robił dokładne usg. Twierdzi, ze prawdopodobnie przyczyna lezy w tym, że przez ostatni rok, półtorej sporo mi się na wadze przybrało I przez to mi się rozregulowało znowu wsio. Ech normalnie jakbym się już tą moją nadprogramową ilością ciałka za mało przejmowała. No i wiecie, jedna wielka niewiadoma: pytanie za sto punktów- czy ja miewam owulację
Troche chaotycznie, ale chyba to wsio co chciałam napisać. Uciekam dalej ryć





Fifka rodzi? JUŻ??? :szok:To powodzenia kochana!
 
Dana. Kup w aptece termometr owulacyjny (najlepiej elektroniczny) i testy owulacyjne (byle nie te z allegro). I juz jakas informacje ci to da. Ale najlepiej kilka miesiecy to stosuj, bo trzeba z kilku cykli miec info. W razie czego sluze pomoca. Bedzie gites! A nadwaga rzczywiscie moze utrudniac zajscie w ciaze, byly takie badania rok temu w uk, ze schudniecie bardzo zwiekszalo szanse. Tak czy siak jak chcesz w ciaze zachodzic i ja planujesz warto zmienic nawyki zywieniowe :) wszystko sie pieknie pouklada!


Sun! Jeszcze Ci mialam powiedziec. Moj m niby mial dobre nasienie ale teraz kilka m-cy przed zaciazeniem bral mace, ktora ponoc poprawia nasienie. Ja jestem dobrej mysli. Nie jedne zle wyniki na tym forum byly a teraz z tego samego nasienia juz dzieci sa :)
a jaka sytuacja z toba jest? Wsio ok czy tez jakies anomalie?


KCIUKASY ZA FIFKE!



Kochane! Ja po waszym o*******u wczorajszym wyspalam sie w koncu i mam duzo lepszy nastroj! :-D:tak:;-):-)
Musze chyba tylko ograniczyc wchodzenie na wrzesniowki, o one teraz sie pustymi jajamiplodowymi strasza. Wrrrr

Ja sobie jeszcze w lozku leze i sie zastanawiam co zjesc :)


Buziaki
 
Żebym ja tylko potrafiła w sobie znaleźć jeszcze trochę cierpliwości byłoby znacznie łatwiej. Zobaczymy co mi te wyniki powiedzą ciekawego. Ciągle mam nadzieję, ze jednak gdzies tam po drodze fasolka się pojawi, nagle i niespodziewanie.
 
Danao będzie dobrze:) Wiesz,mój profesorek polecił mi zastosować tzw diete jogurtową,tylko oczywiście nie jakąś bardzo restrykcyjną... Może spróbuj tego,mnie się udało a też szans nie było. Całe szczęście mój P. wyniki miał w porządku
 
Żebym ja tylko potrafiła w sobie znaleźć jeszcze trochę cierpliwości byłoby znacznie łatwiej. Zobaczymy co mi te wyniki powiedzą ciekawego. Ciągle mam nadzieję, ze jednak gdzies tam po drodze fasolka się pojawi, nagle i niespodziewanie.

Na pewno sie pojawi ale uwierz mi, ze lepszej okazji w zyciu, zeb o siebie zadbac nie bedzie. Zdrowi rodzice, a przede wszystkim zdrowa mama, to tez zdrowe i szczesliwe dziecko.
Trzeba sie wziac w garsc.
 
Przepraszam za post pod postem ale sprawa tego wymaga...

[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]Kochane!
wklejam pońizej link. Clopiec jest synem kolezanki mojej bardzo dobrej przyjaciolki. Ojciec dziecka wszystko olewa i chce syna umiescic w jakims osrodku, ktorych stan w pl jest oplakany. Nie prowadzi sie tam takiej rehab jaka jest maxowi potrzebna.
przeslijcie ten link komu mozecie. Kazda zlotowka sie liczy!
z gory wiekie dzieki!


Maxymilian Buczkowski-Stępiński - Strona główna[/FONT]
 
reklama
Przyszłam na moment, kurcze już jestem tak zdechnięta w pracy, że chyba jednak do końca lutego tutaj nie wyrobię i na kolejnej wizycie poproszę o zwolnienie lekarskie. Trudno pensja będzie marna, ale nic na to nie poradzę.

Jak to pensja bedzie marna? Przeciez na ciazowym zwolnieniu lekarskim dostaje sie 100% wynagrodzenia.
 
Do góry