reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
łohohoh klientek ahahaa:-D

No marzec chyba będzie spokojny,nie przypominam sobie żeby któraś z dziewczyn miala termin luty-marzec

oooo przeprasza,Atanek ma na 22 lutego:-)

Fasola,Ty to mi w ogole jakiegos maila czy coś musisz koniecznie dac bo jak pojade to wiesz,kontakt musi byc w wiadomych sprawach:)
 
Ostatnia edycja:
oszalałam, ale miałam zachciankę masakra, od rana miałam ochotę na paprykarz (ostatnio jadłam może ze 20 lat temu), poleciałam do sklepu, ale mi się odwidziało i kupiłam inną mega wyżerkę, a mianowicie karczek taki z puszki (potocznie zwie się to mielonka z puszki) wpierniczyłam połowę puchy z bułka, zaraz pęknę to więcej niż pewne, ale pysk mam uśmiechnięty od ucha do ucha.
 
Cześć laseczki :)

magdalena śliczny ten twój kawaler :)

Fasolka już nie pytam bo widzę że żona mnie uprzedziła jak się Pan Fasolowy czuje :) też go cmoknij ode mnie :) hihi nooo masz zachcianki :D ja opierniczyłam tosty na śniadanie

Fifka pisała przed chwilą do mnie to ma 5 cm rozwarcia ale nic dalej nie postępuje. Męczy się nadal teraz spaceruje po oddziale bo mówi że jej lżej. Niech rodzi bo to narzeczony dla mojej panny :D

A ja pytałam o ten mój wczorajszy wynik na wątku dla cukrzycowych i mam dobry. Cukrzycy brak. Ciekawa jestem co powie jeszcze ten lekarz do którego się wybieram. Bo powiem że zgłupłam bardziej niż byłam ( o ile to możliwe) :cool:
 
Hej łóżko teściowej nie wygodne nie wyspana i do tegp brzuch mnie boli jak na @ ale twardy nie jest .
Dziurka no jeden ginek ns karcie ciąży napisał mi 15luty bo wtedy sie 40 tydzien zaczyna więc zobaczymy kiedy urodzi sie amelka :-)

Zafasolkuje fajne zaxhcianki
kurcze telefonu nie naladowalam. ..

Fifka abyś szybki poród miała i rozwarcie i mały zdrowy był i silny&&&&&&&
 
Sun mam pytania do ciebie odnośnie tych badań nasienia.
To tak:
1. u kogo się takowe robi.?
2.Czy się coś za nie płaci.?
i zapomniałam o co się miałam jeszcze zapytać :-p

Mój mąż robił badanie w klinice badania niepłodności, koszt 60 zł.... Można iść na NFZ ale dość długo się czeka na takie badanie.... dlatego myśle, że nie warto czekać....

Kochana! Nie trac nadziei. Przeslij mi na pw pelne wyniki, mo m. mial dobre,mwiec porownamy. Moj gin mowil, zeby sie samemu niczym nie sugerowac. A i mowil cos o tej budowie, ze bardzo maly procent wystarczy, ze w dzisiejszych czasach tak juz jest, ze przewazaja plemniki o zlej budowie. Moj m mialmnp 87% z okragla glowka (plus inne nieprawidlowosci) zamiast jajowata a zobacz jaka jestem w ciazy :) moj gin powwiedzial, ze to i tak super wyniki.
przepisz mi dokladnie cale wyniki i cos pomyslimy. Chetnie pomoge.
jak sie nie da w pelni naturalnie to jest IUI (zglebialam temat mocno, wiec jak masz pytania wal smialo!)
Wiem, ze Tobie i twojemu m jest ciezko ale nie trac nadziei! Wszystko sie moze zdarzyc i nieskromnie podam sie za przyklad takiego zdarzania sie :)
przesylam Ci duzo jaszczurkowych fluidkow!



Jak wiecej niz 4 to dobrze, no to jest 6 czyli dobrze - czy mi juz hormony zdarzyly mozg zalac?

Jestem w pracy, jak wrócę do domu to popołudniu napiszę Ci wyniki...

Jestem już dzisiaj dobrej myśli.... bo troszkę wczoraj poczytałam na necie, więc może nie jest tak źle....


Fifka trzymam kciuki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry