reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Sil kurcze nie pytaj tylko dawaj:p

Sun,może nie jest tak źle. Czasami jest tak,że robi się badania a potem tylko lekarz sugeruje inna diete albo ubiór itd.Pójdziecie do gina to na pewno Wam wszystko wyjaśnie,nie panikuj na zapas:)

Mijenka toż ja obiad już robię:)
Atanku dziękuję:)

edit: Sil jaka księżniczka śliczna,widac od razu że przyrodnik mały rośnie:) Albo mnie się wydaje albo Domisia jest podobna do Ciebie,no kropka w kropke z profilu:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki....

Mam do Was pytanie.... mam obecnie 11 dc. i zauważyłam na wkładce brązowe upływy (zaznaczę, że 2 m-c temu byłam u P. ginekolog i wszystko było ok). Nic takiego wcześniej nie miałam, ale biorę od 3 m-c metformax, duphston, clo i bromergon... czy to może mieć jakiś wpływ na te upływy....

Moze byc od dupka/clo, moze byc plamienie owulacyjnr. To ze sie mialo przez kilka.lat owu w 16dc nie znaczy,ze sie zmienic nie moze. Mi sie cykla przed zaciazeniem cykl skrocil nagle z 33 do 29, wiec owu pewnie tez. Kazdy cykl moze byc inny.


Witajcie Dziewczyny,
Pamietacie mnie jeszcze? Nie bylo mnie u was troszke, poniewaz najpierw byly staranka i nie chcialam sie dodatkowo nakrecac, a pozniej bylismy kilka dni na nartach. Nadrobic was napewno nie nadrobie, ale daly byscie mi chociaz znac czy jakies nowe fasolki badz maluszki na swiecie sa?
A ja bede testowac za tydzien. Wogole mam pytanie, bo od owulacji caly czas boli mnie podbrzusze, mniej wiecej tak jak na @. Miala ktoras z Was tak?

Ja czasem pezec @ tak miala, czasem nie. W cyklu zaciazonym nie mialam. To spraawa bardzo indywidualna, tez w kazdym cyklu moze byc inaczej... Ba! Czasem to jelita, a nie drogi rodne :)

Jestem wróciłam :-)
Potwierdzona płeć na dziewczynkę :-)
Waga 595g i lekarz mówi, ze jak tak dalej pójdzie i mała nie zaszaleje to urodzi się około 3 kg, czyli ok dla mnie przy porodzie :-) Mózg rozwinięty na 24 tydzień, reszta podobnie czasem minus 1-2 dni, ale nie wiem dokładnie co bo zapomniałam z przejęcia a te oznaczenia na wynikach to dla mnie jakaś magia.
Na kolejną wizytę HIV, HCV, mocz, krzywa cukrowa i jeszcze jedno, ale nie kumam tego jego szyfru ;-) w każdym razie wrócę lżejsza o jakieś 250 zł licząc z wizytą :-(


Oooooooooo! Cudnie! Pieknie, ze wszystko dobrze!



Witam wszystkich i kazdego z osobna...

W piatek miałam wizyte u mojej gin zbadała mnie szyjka dłuuuuuga z minimalnym rozwarciem i to ja smartwiło ze juz prawie 40 tydzien a szyjka jeszcze taka długa i powiedziała ojjjjjjj jutro na pewno nie urodze
laugh.gif
24 stycznia mam nastepna kontrole szyjki i ktg.Jak do 26 stycznia nie bedzie sie nic działo to bede chodzic na ktg co dwa dni do szpitala a jak dalej nic nie bedzie to 31 stycznia beda prowokowac porod.Krew cisnienie w pozadku.

Mowiłam jej tez o sobotnich skorczach ale nic nie pomogły w rozwarciu

Ma-gdalena gratuluje syczeczka....Przepraszam ze dopiero teraz ale dla tego ze mnie długo nie było


No to czekamy :)


Dziewczyny mąż mój dzisiaj odebrał wyniki badania nasienia.... i chyba nie jest dobrze... nie jestem lekarzem, ale mam podane normy i chyba nie jest rewelacyjnie :-(

Moj mial jakies dwa parametry nie w normie i lekarz mnie opieprzyl, ze sie przejmowalam, bo on umie patrzec na calosc, i przy roznych innych parametrach te dwa akurat nie maja znaczenia. Wniosek: poczekaj co powie lekarz i pamietaj, ze Nasienie czesto da sie poprawic i wcale nie zamyka drogi do dziecka!
 
Iwasek wychodzi dziś ze szpitala!!!!


dzień dobry:-D
ale mi się dobrze spało:-) i mąż śniadanie zrobił... ehh żyć nie umierać:-D
Ael ja powiedziałam swojemu o tym, co mają ze sobą wspólnego kobiece gusta, muszla klozetowa i łechtaczka...
zrobił :szok: a potem rzekł: feministyczny szowinizm:dry: :-D

No cóż, jak oni mogą z nas się śmiać to my z nich też. Tylko faceci gorzej się obrażają.


Mijenka, a co mają wspólnego?

Chcecie zdjęcie Małej?

Co mają wspólnego? Do wszystkich mężczyźni trafiają obok. Ja chceeee zdjęcia!!!!

A ja właśnie sprawdzam swój eksperyment... :-) nie wiem czy wam kiedyś pisałam, ze przez całą ciążę puszczałam małemu kołysankę Brahmsa i teraz jak leży to włączyłam tą melodie a ten się uśmiecha przez sen i minki robi, że szkoda gadać! :-)

Mojemu puszczałam Shakirę bo mi nieźle skakał w brzuchu przy jej muzyce, teraz puszczam to się uspokaja i słucha z wyłupiastymi oczyma XD

I złapałam doła.... :-(

Co się stało kochana???
 
Wiem kochane, że najpierw muszę iść do lekarza, postaram się umówić na czwartek i wtedy będę mogła coś powiedzieć...


Ael mąż odebrał wyniki nasienia i chyba nie jest zbyt dobrze.... :-(
 
Na razie to ona podobna sama do siebie, a każdy mówi inaczej ;) dobrze, że spanie ma po tatusiu, z armaty można strzelać i nic. Jak już zaśnie :dry:
A ja wydaję kasę, już ksiądz zarobił za pozwolenie chrztu gdzie indziej, tamci też zarobią, szatkę i świecę zamówiłam, ubranko mi robi mama. Ile wydatków! Obiad po będzie nas kosztował 1400 zł. na 20 osób.
 
Dziurko oj tam oj tam:-p
u nas dosyć często jest śniadanie na obiad i obiad na kolację:-D
Sil kochana ta Twoja pchełka:tak:

Ael wtedy jeszcze się śmiał a dzisiaj mówi: tą Twoją koleżankę to musiał bardzo jakiś facet zranić, skoro ma takie podejście... :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sil może,ale na FB macie takie zdjęcie z profilu(takie w uścisku:-)) i jak nic,Mała podobna do Ciebie.
Nie chwal dnia przed zachodem słońca,może tak do miesiąca będzie a potem szał ciał,spania nie ma:-p...odpukać

Sun,mój miał podobnie i tylko spojrzał potem na mnie i było"A mówiłem,że Ty się martwisz wszystkim tym co nie trzeba" Idźcie do lekarza a wtedy będziesz się ewentualnie martwiła.

Mijenka łoo Jezuuu,jak ten Twój coś powie:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry