reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kobity żyję ale mam urwanie d... za przeproszeniem. żyję czekam na nowe wyniki badań i idę się jeszcze konsultować. byłam w sobotę na chwilę to żadna mnie nie zauważyła :-p
 
o Cześć Neciuszka :-)pytałam o Ciebie przed chwilą. Jak Ty się czujesz kochana?

Moim rodzice mają dzisiaj 30 rocznicę ślubu, tak zagadałam do taty czy pamięta, usmiechną się i powiedział, ze szampan na wieczór już się chłodzi, jak ja będę miała badania to on pojedzie po kwiaty i jak mama wyjdzie z pracy to ją zabiera na obiad
biggrin.gif
 
łe to fest, no ale musisz leżeć 3 doby, żeby im z nfz-etu kase zwrócili to cie trzymali, paranoja to jest
ja za 2 tygodnie robie badania i zobacze co mi wyjdzie

A co tu taka cisza? Ja mam już takiego lenia, ze nie wiem jak siedzieć.

Hyhyhy moja Lusija jakiś mundial mi w brzuchu odstawia, mam wrażenie, ze mi zaraz dziurę w skórze zrobi :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry