reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witam wszystkich i kazdego z osobna...

W piatek miałam wizyte u mojej gin zbadała mnie szyjka dłuuuuuga z minimalnym rozwarciem i to ja smartwiło ze juz prawie 40 tydzien a szyjka jeszcze taka długa i powiedziała ojjjjjjj jutro na pewno nie urodze
laugh.gif
24 stycznia mam nastepna kontrole szyjki i ktg.Jak do 26 stycznia nie bedzie sie nic działo to bede chodzic na ktg co dwa dni do szpitala a jak dalej nic nie bedzie to 31 stycznia beda prowokowac porod.Krew cisnienie w pozadku.

Mowiłam jej tez o sobotnich skorczach ale nic nie pomogły w rozwarciu

Ma-gdalena gratuluje syczeczka....Przepraszam ze dopiero teraz ale dla tego ze mnie długo nie było
 
reklama
dzień dobry:-D
ale mi się dobrze spało:-) i mąż śniadanie zrobił... ehh żyć nie umierać:-D
Ael ja powiedziałam swojemu o tym, co mają ze sobą wspólnego kobiece gusta, muszla klozetowa i łechtaczka...
zrobił :szok: a potem rzekł: feministyczny szowinizm:dry: :-D
 
Dziewczyny mąż mój dzisiaj odebrał wyniki badania nasienia.... i chyba nie jest dobrze... nie jestem lekarzem, ale mam podane normy i chyba nie jest rewelacyjnie :-(
 
Doberek krew pobrana ;-) pobieral mi facet ale delikatny byl ze :szok: bylam w szoku bo nic nie czulam ;-)
umowilam sie do ginka za tydzien zwolnilo sie miejsce bo mi kazal przyjsc po 2 tyg ;-) odebralam wyniki wymazow i gbs na paciorkowca niemam nigdzie zdrowiutka jestem ;-)
wynosi maz wszystko z pokoju az mi go szkoda.. bo kregoslup go boli a dzwiga... ahh tak szybko sie remont nie skonczy...

zafasolkuje gratuluje Łucji :-) i ze zdrowiutka ;-)

dziurka wspolczuje pieska chorego<głaszcze>
 
A ja właśnie sprawdzam swój eksperyment... :-) nie wiem czy wam kiedyś pisałam, ze przez całą ciążę puszczałam małemu kołysankę Brahmsa i teraz jak leży to włączyłam tą melodie a ten się uśmiecha przez sen i minki robi, że szkoda gadać! :-)
 
reklama
Zobacz załącznik 425899

Z pozycji wózka, z prezentem od Chrzestnego, jego żony i synka :) robię test wytrzymałościowy czyli złapałam i nie puszczę

Sun, nie smutaj się. Znam parkę, która odebrała wyniki i nie mieli szans najmniejszych, odstawili anty i następny cykl się udał, a przestali wierzyć, że cokolwiek się uda. Poczekaj na opinię lekarza, wtedy będziesz się martwić, martwieniem się na zapas nic nie zdziałasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry