reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

oooo to w takim razie będę marudziła co nie miara,możecie się dziewczyny pakować,szykuje Wam sie dłuższy pobyt w Ostrowcu:-D

hehehe a co dobrego bedzie w menu??:-p bo wiesz, tak bez dobrej oprawy to ni huhu :-D

oj..będę za Wami tęsknić
yes2.gif

a wybierasz się gdzieś???:confused:
 
reklama
Mijenka ...bedzie striptizer w sosie własnym:-p
A no kochana wybieram,12 marca już na dobre jadę do małża swojego,3 miesiace rozłąki mi wystarcza w zupelnosci a teraz przynajmniej wiem na co czekam.
Pyscku no no,pisałam Ci kiedyś że ja z Ostrowca.

Nowa koleżanka chyba nam uciekła jak takie diabły widzi:-p
 
Ostatnia edycja:
Mijenka ...bedzie striptizer w sosie własnym:-p
A no kochana wybieram,12 marca już na dobre jadę do małża swojego,3 miesiace rozłąki mi wystarcza w zupelnosci a teraz przynajmniej wiem,że na co czekam.

no ale, że na stałe??? :szok:ale tam internet to chyba mają :-(
a co do striptizera to ja miałam przed chwilą swojego prywatnego:cool2: <mniam>:-D

nie no, my tylko tak strasznie wyglądamy:-p Beatko wracaj;-)
 
Beata nie wystraszyła się diabełka, tylko tego co mówiła dziurka :-p ona biedna przychodzi wita się z wszystkimi a tu wchodzi dziurka i z marszu że nie chcemy jej tu itd ... to się wystraszyła :-p
Beatko wracaj opanowana sytuacja z dziurką :-D a jak nie to wszystkie jedziemy na wycieczkę do Ostrowca :D
 
Dziewczyny a no na stałe:-pTutaj kiepskawo trochę jest a tam mąz ma dobra pracę no i z czasem,jak juz wszystko sobie ułożymy ja oczywiście też do pracy chcę wrócic.
Heh internet mają ale zanim sobie jakiś założymy to zapewne zejdzie ale postaram się do Was raz na jakis czas zajrzeć a jak nie to na pewno Netka będzie ode mnie przekazywac pozdrowienia,buziaki itd.


łooo i moja wina zaś..buuu:eek:
 
Aaaaaa...edit:
Bo ja się tak miałam już wczoraj pytać tylko...czy Wam moje drogie to w ogóle nie przeszkadza,że ja zaglądam do Was i się odzywam? Ja wiem,że żadna ze mnie staraczka i ze starankami się pożegnałam no ale....:-(

No wieeesz.....nie skomentuje.... <FOCH JAK STĄD DO KSIĘŻYCA!>


Ael ja to mu nic nawet nie powiedzialam :p
Jutro sobie sama pojade...)

Czemu nie powiedziałaś? Robisz niespodzankę?

Ael ale przecie ja nic nie zrobiłam, samo wypadło <beczy>

No jakby nie patrzeć to coś zrobiłaś. Jadłaś i bach wypadło XD


Co ja to miałam jeszcze pisać....
 
reklama
Do góry