reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziurko ja myślałam o bardziej wakacyjnym terminie:-p
Klari może zastępczo jakaś kanapka? ;-)
Beatko a powiedz, planujesz jakieś badania pod kątem starań czy idziecie na żywioł? :-D
 
Hehe, myślę że już bardziej nie zgłupieję ;-)

Oj wierz mi można xD
Ja przyszłam rok temu byłam normalna! A teraz normalnie dziewczyny mnie połknęły, przeżuły i wypluły XD XD XD

Ael nio szykuje niespodzianke, ale na pewno tak bym sie wygadala ;-) A nie ma za co, zastanawiałam sie dlaczego Cie jeszcze w nich nie ma ;-)
Atanku a Ty gdzie dzisiaj przebywasz????

Tylko wiesz buciki kup ;-) będzie fajna niespodzianka :-)
No właśnie gdzie nasza Żaba i ciekawa jestem czy jej głowa w końcu przeszła.
 
mijenka - w zeszłym tygodniu byłam u ginekologa. Przez parę ładnych lat brałam tabletki anty. W następnym tygodniu kończę ostatnie opakowanie. Ginekolog zbadała mnie, powiedziała że wszystko jest OK i nakazała żebym od razu, po odstawieniu tabletek zaczęła starać się o dzidziusia, bo niby od razu, po odstawieniu, jest największe prawdopodobieństwo zajścia wciąże. Badań nie kazała robić mi żadnych. Jeżeli przez kilka cyklów nie zajdę w ciąże (np 3), to wtedy na pewno pomyślę o badaniach. Na razie pójdziemy na żywioł, skoro ginekolog nie zaleciła żadnych badań. Oczywiście pozostaje jeszcze kwestia czy z mężem wszystko jest ok, ale na razie nie będziemy się badać, jeżeli po 3 cyklach nic nie wyjdzie nam, to wtedy oboje pomyślimy o badaniach
 
A może mi ktoś skrócić wydarzenia... bo coś mi się rzuciło w oczy, że Neciuszka była w szpitalu i teraz czytam, że Atanka też długo już nie ma....
 
Uciekam zrobić Ł masaż a później pewnie spać bo usypiam ;-)
Mijenka już zjadłam jogurt to jest dobrze :happy:
Pyscek może być sam striptizer ;-) jeszcze nigdy nie byłam na takim występie :-p

Do jutra KOCHANE ;** DOBRANOC ;***
 
reklama
Magdalena,u Netki było podejrzenie cukrzycy ale juz jest ok,wróciła do domku. Jutro wejdzie to na pewno napisze Wam co i jak.:p:tak:
Ael spoko loko koobito,poczekam:-)
Klari,Mijenka i Pyscek no i kto tam jeszcze chce serdecznie zapraszam tylko prosze mi się wyrobić w przeciągu 2 miesięcy inaczej ..klamka:-p

Kochane,dziękuję Wam wszystkim za opieprz i za dobre słowo i za Aelkowy foch tyż:-)
 
Do góry