reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziurko !! kobieto co Ty gadasz :wściekła/y: !!! jak wogóle możesz nawet tak pomyśleć ... no normalnie bym Cię teraz przez kolano przełożyła i zlała po pupie :angry: aż mi ciśnienie podniosłaś !!! masz tu wchodzić i pisać ... opierniczać mnie za mój pesymistyczny czasem nastrój i dawać mi porządnego kopa !! oj kobieto kobieto ... ehh... i bez żadnego odchodzenia mi z forum bo będzie źle z Tobą już ja pojadę do Ciebie i Cię znajde a jak znajdę biada Ci :-p
 
reklama
Beata ha kochana,pomalutku i się spełni:-) Wiara czyni cuda,ja Ci to mówię a wiem co mówię...:-)

łooo Pyscku aż się przestraszyłam:-D
Wolę zapytać bo wiadomo,może Was dołuję czasem. Ba,jestem nawet tego pewna. A Twój pesymistyczny nastrój..no kurde zaraz to ja Ciebie przełoże przez kolano i będę biła po gołej pupie:-Dmokrym pasiorem:-p
Kochana,Ty wiesz że można czekać długo. Ja się doczekałam po baaaaardzo długim czasie ale się doczekałam a to jak sie to skończyło to jest zupełnie inna kwestia
 
Ostatnia edycja:
że durna baba jesteś, że w ogóle możesz myśleć, że Cię tu nie chcemy czy coś takiego:wściekła/y: proszę mi tu zaraz skończyć z takimi głupimi tekstami/myślami bo jak nie to ja się umówię z pysckiem i razem tam do Ciebie pojedziemy:-p a wtedy MUAHAHAHAHA w wersji Ael:-D
 
ooo Mijenka bardzo dobrze mówisz diabel-294.gif
Dziurko to Ty z Ostrowca :-D aaa mam blisko :-D a jakiś czas temu zastanawiałam się która z Was jest z Ostrowca :-p
 
reklama
Do góry