reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hello...
Ja juz po szkole, @ jak dotąd nie ma i dziwne pobolewanie w podbrzuszu plus czasami jajnik zakłuje... W pon zrobie testa, bo zapomnialam kupic :p i wszystko sie okaze ...
Magdaleno, Neciuszko witam znów na forum :)
 
reklama
Aelreda - Wiktor - śliczne imię. Powiem Ci że ja bardzo chciałabym dziewczynkę i myślałam już o imieniu - Wiktora ;-) Mój mąż chciałby natomiast chłopca, ale o imieniu jeszcze nie myślałam, ale Wiktor też ładnie, zastanowię się :-)
Ale oczywiście najważniejsze żeby było ZDROWE, no i oczywiście żeby wogóle BYŁO :-)

To najważniejsze by było zdrowie...ale po drodze w ciąży to fajnie dowiedzieć co się ma w brzuszku :-D
Nasz młody to robi furorę w rodzinie, bo 15 lat trzeba było czekać na kolejnego męskiego potomka, a Wiktor mimo, że widział tylko moją rodzinę i moją chrzestną to cała rodzina się rozpływa w zachwytach. Ciągle dostaje ubranka od ciotki i żony mojego kuzyna mimo, że mieszkają dobre ponad 200 km od nas.
A dziadkowie to już w ogóle mają kota na punkcie młodego. Mój Paweł często powtarza, że syn nam się wyjątkowo udał :-D
Chcemy za kilka lat kolejne dziecko i marzę o dziewczynce :-)



Mijenko nie powiem zdolna jesteś XD, którejś dziewczynie z forum mąż złamał jedynkę...obgryzając paznokcia XD



Madziuluuu ale czemu zapomniałaś testu! No wieeesz.....
 
Ach Aelreda, Ty to jesteś szczęściara że masz takiego synka :-) chciałabym za jakiś czas być również taka szczęśliwa jak Ty i mieć tyle samo powodów do dumy :-)
 
Kurcze to nie jest już to samo co przed ciążą!!! :-p teraz to mały pochłania tyle czasu, że szkoda gadać. Mimo, że jest bardzo grzeczny i w przerwach między karmieniem śpi to nie mam czasu nawet zjeść.

Ael przepraszam, że nie zadzwoniłam ale byłam się wykąpać, potem troszkę umyłam maluszka bo prawdziwą kąpiel zostawiam na jutro no i karmiłam go więc teraz mam chwilę wytchnienia! a teraz idę na PW
 
Ach Aelreda, Ty to jesteś szczęściara że masz takiego synka :-) chciałabym za jakiś czas być również taka szczęśliwa jak Ty i mieć tyle samo powodów do dumy :-)

Wiesz było o co walczyć, rodziłam 18 h po czym skończyło się cesarką i miałam swoje 3,5 kg cudu :-) Jest kochany ale swoje humorki ma i na szczęście przesypia całe noce :-D

Madziula a niech ten Twój to się sam ugryzie. Przeto fasoli chce to by po test pojechał.


Pyscku łap Pok ona Ci wytłumaczy co i jak.

Madziu czekam na PW moja mamuśko :-)
 
Witam się wieczorowo:-)

Beatka witam Cie kochana i zyczę szybkiego zafasolkowania:-)
Magdalena jeszcze raz baaardzo serdecznie gratuluję Wam Małego Bartosza:-D

No i coś miałam ...i zapomniałam,standardowo:baffled:

Aaaaaa...edit:
Bo ja się tak miałam już wczoraj pytać tylko...czy Wam moje drogie to w ogóle nie przeszkadza,że ja zaglądam do Was i się odzywam? Ja wiem,że żadna ze mnie staraczka i ze starankami się pożegnałam no ale....:-(
 
reklama
Aelreda - to rzeczywiście miałaś ciężki poród, ale nie podlega żadnym dyskusjom, jak bardzo Twój skarb jest tego wart, i jeszcze taki grzeczniutki :-)

dziuraWskarpecie - witam i dziękuję za tak piękne życzenie, tak BARDZO chciałabym żeby się spełniło :-)
 
Do góry