reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Dziewczyny a no na stałe:-pTutaj kiepskawo trochę jest a tam mąz ma dobra pracę no i z czasem,jak juz wszystko sobie ułożymy ja oczywiście też do pracy chcę wrócic. Heh internet mają ale zanim sobie jakiś założymy to zapewne zejdzie ale postaram się do Was raz na jakis czas zajrzeć a jak nie to na pewno Netka będzie ode mnie przekazywac pozdrowienia,buziaki itd. łooo i moja wina zaś..buuu:eek:
to ja już wiem, czemu Dziurka nas tak chętnie zaprasza:-D my do niej pojedziemy a tu:szok: klamka do pocałowania:-p zdolna bestyja:-D ael a co? miałam o suchym pysku siedzieć? :-D no przecie zaraz bym wróciła do moich 41kg:eek::-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ael aaacha czyli zaraz ci przejdzie:-p
Mijenka nie no w ciagu 2 miesiecy chyba dojedziecie,czy nie?
Pyscku noo juz bez przesady,to nie Afryka ni busz dziki:-pJak się rozeznam tam to i ineternet bedzie i w ogole wsio. Bede nadawala sygnał radiowy z Big B:-Dena:p
 
Ja też! Ja też.! Chcę na wycieczkę do Ostrowca.!! Plis...!! :-)

Kurde ale jestem głodna a nie chcę się kręcić po kuchni bo już teściowie śpią a mam pizze w lodówce..
 
Ael czyżby mała skleroza :-p czy głowa nabita obowiązkami :-(


Raczej to drugie :-p. Oj! Każdemu się zdarza :-D

Hehe, niczego się nie wystraszyłam dziewczyny ;-) Jestem tu cały czas i czytam co piszecie, w końcu dużo dłużej się znacie :-)

Wiesz kochana, obcowanie z nami grozi utratą normalności XD XD XD


Dziura ja Ci odpiszę na tego majla ale muszę mieć więcej czasu, ale na pewno obiecuję! W ogóle gdzie Ty nam zwiewasz cooo?
I nie foch nie przejdzie za chwilę :p



MADZIULKU! Dziękuję za zaproszenie do przyjaciół :-)
 
reklama
Do góry