reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fajne :-p


ehs.. i się zdołowałam :-( Ja się chyba bliżej 30 doczekam ślubu :/
a czemu tak?? zobaczysz wszystko sie ułozy i ty staniesz przed oltarzem:) a nie wazne ile ma sie lat, wazne z KIM kochana:)

Cześć dziewczynki....

Przyszłam Wam powiedzieć jak bardzo jestem dumna z mojego mężulka.... Byliśmy dzisiaj na badaniu nasienia.... Strasznie się stresował (mimo, że nigdy nie powiedział, ze nie pójdzie) ale świetnie dał sobie radę... W poniedziałek będą wyniki więc będziemy wiedzieć co i jak.... ;-)

A co tam u Was - jak mija sobota?????

Czy Neciuszka wyszła już ze szpitala???? bo wczoraj z nią sms-owałam i pisała, ze chyba dzisiaj wyjdzie....
a powiedz mi kochana ile takie badanie kosztuje i gdzie mozna takowe zrobic??

Witam.... czy ktoś mnie jeszcze pamięta??? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: my dopiero dzisiaj wróciliśmy ze szpitala... mały miał dość silną żółtaczkę :baffled:

Na wstępie baaaardzooo gratuluję IWASKU cudnego synka :*


a po drugie przepraszam wszystkich, którzy do mnie pisali i nie uzyskali odpowiedzi... niestety przez tyle dni w szpitalu wypisałam wszystkie środki na koncie i potem nie miałam już jak odpisywać.

Prosiłabym bardzo o jakiś skrót najważniejszych wydarzeń od 05.01 bo nie dam rady nadrobić.

Ah, no i bym zapomniałam POK dla Ciebie również gorące gratulację!!!!! bardzo mnie ucieszyła wiadomość, że i Tobie w końcu udało!!! :*:*:*
witaj kochana:) dawaj wiecej zdjec:) zmiana imienia:) a mnie sie ten oliwier tak podobal:) hehe ale bartus tez słodko:) steskniłysmy sie za toba:)

Dziewczynki wróciłam do domu ale nie mam siły was nadrabiać a popiszę z wami jutro jakaś taka zmęczona tym wszystkim jestem. Dziękuję za eski :*
kochana chyba cos mnie ominelo czemu byłas w szpitalu?? musiałam gdzies niedoczytac.

Cześć dziewczynki :-)
W następnym miesiącu zaczynamy z mężem starania o dzidziusia. Mam nadzieję że te starania nie będą trwać długo, bo strasznie napaliłam się na dzidziusia :baffled: i chcę go jak najszybciej ;-)
pozdrawiam
to witaj w klubie:) chciałam tak jak ty jak najszybciej miec mała fasolke... ale juz 3 cykl... ehhh... chciałabym tezby tobie udało sie za 1wszym razem:) witaj na forum:)
 
reklama
Oj dziewczyny wy moje....wy mnie nie dołujcie swoimi dołami!
W ogóle to was rozbawię, znalazłam na telefonie nagranie jak Pawła nagrałam gdy był pijany i ja do niego "powiedz konstantynopolitańczykiewiczykówna, albo powiedz stół z powyłamywanymi nogami, albo król karol kupił..." A ten tak fanzolił trzy po trzy, że umierałam przy słuchaniu tego nagrania XD XD XD

Beatka nie Niunia tylko Niuniek, Wiktor :-D
 
i jedna:-( a @ nadal brak:wściekła/y:
może za wcześnie testowałaś ?? ale to że @ nadal brak to chyba dobrze ... kurcze jest nas już trzy z wynikami I krechy a @ brak ... do nas jeszcze dochodzi Madziulek ... czyżby fasolka każdej z nas psikusa robiła ?? ja może będę jeszcze raz testować 19.01 a potem wieczorem wizyta ... okaże się wszystko najwyżej mnie czekają tabletki i znów ten parszywy dupek:wściekła/y:
 
może za wcześnie testowałaś ?? ale to że @ nadal brak to chyba dobrze ... kurcze jest nas już trzy z wynikami I krechy a @ brak ... do nas jeszcze dochodzi Madziulek ... czyżby fasolka każdej z nas psikusa robiła ?? ja może będę jeszcze raz testować 19.01 a potem wieczorem wizyta ... okaże się wszystko najwyżej mnie czekają tabletki i znów ten parszywy dupek:wściekła/y:

za wcześnie raczej nie bo miałam dostać 12go...
ehh szkoda, że nie zapytałam gina czy jest w stanie określić, kiedy w przybliżeniu owu była;-)
 
Mijenka a jak niby Ci wypadła plomba?????

Klari Neciuszka była w szpitalu bo wyszły jej złe wyniki po obciążeniu glukozą i miała podejrzenie cukrzycy.



Mówię młodemu bo ciśnie kreta "Rób kupkę" a ten się tak szeroko do mnie śmieje XD XD XD
 
Aelreda - Wiktor - śliczne imię. Powiem Ci że ja bardzo chciałabym dziewczynkę i myślałam już o imieniu - Wiktora ;-) Mój mąż chciałby natomiast chłopca, ale o imieniu jeszcze nie myślałam, ale Wiktor też ładnie, zastanowię się :-)
Ale oczywiście najważniejsze żeby było ZDROWE, no i oczywiście żeby wogóle BYŁO :-)
 
reklama
no jak wypadła??? :eek: normalnie
spokojnie sobie jem płatki a tu nagle TRACH... coś twardego... o kuwa...
wyciągam to to z paszczy a tu ładna bryłka amalgamatu:baffled:

pyscku zaczęłam mierzyć 12go na nowy cykl... niby było: 36,8; 36,8 i dzisiaj 36,6...
 
Do góry