reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

okres mi się skończył dzisiaj tylko brązowy śluz ale ciąży na pewno nie ma temp mierzona rano 36,28 w sobotę idę na badania toxoplazmozy i cytomegalii stwierdziłam że dla własnego spokoju zrobię 140 zł za oba ale będę spokojniejsza
 
reklama
madziulka ja mysle ze na wyregulowanie cyklu to mozna zapodac dupka albo lutke!! Ja odkad to biore to mam jak w zegarku. Niestety. Przychodzi praktycznie co do godziny:-(. A wolalabym zeby raz nie przyszla, zebym chociaz zatestowac mogla z nadzieja
 
Hej dziewczynki! Dobrze ze dzis zero przymrozku.
Ja tez jeszcze nie mam @, ale termin dopiero na czewartek. Cos czuje ze @ splata mi figla i pojawi sie w piątek jak ja na impre sie szykuje i bede umierac z bolu. Eh..
 
Madziulka, ja czytalam ze ten ziolowy lek Castgnus niby pomaga w regulacji cyklu Moze sprobuj? Mi tez pomaga duphaston, od 16 dnia cyklu do 25 i pozniej @ przychodzi normalnie. Zobaczymy jak w tym cyklu
 
Ja niestety też czekam na @, wczoraj znowu króciutki atak okropnego bólu, ale jakoś sam @ nie fatyguje się za szybko :/
Obawiam się, że pewnie dostanę okresu na wyjazd weekendowy...<zła!>
 
Aelreda a na kiedy termin @?
Nie zadawaj mi takich ciężkich pytań :p

Jako, że mój cykl robi sobie co chce, przewidywany termin wypada między wczoraj możliwe, że aż do 23 stycznia. Ale kiedy sobie przyjdzie...nie wiem!

Ja pójdę spać chyba, bom się w nocy nie wyspała.... wiecie co, chomik to prawie jak dziecko, teraz praktycznie co drugi dzień chodzę do weterynarza z nim, opieka etc, w domu aplikacja lekarstw...ja już wprawiam się :D (nie zwracajcie na mnie uwagi teraz, jestem tak totalnie nie wyspana, a ja jak jestem nie wyspana zaczyna mi po prostu odwalać XD)
 
reklama
Do góry