reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Paulinko tule
Madziulka zrob tak jak mowia dziewczyny za 3 dni test o czulosci10 lub bete
Paluszek zacznij dzialac, mysle ze jak w kobiecie budzi sie instynkt i zaczyna myslec o dziecku to juz jest znak :)
 
dawno mnie tu nie było,nie zaglądam ale chyba zacznę :p
witam nowe Laski na forum,trochę się ich uzbierało ....fajnie,że Nowe przybywają...
ja aktualnie jestem na "pauzie" nie staram się bo mnie to już wqrwiało,więc trza było wrzucić na luz,ale rada służę :)

paulinka przykro mi bardzo:(:(:( mierzysz temp?? czemu bety nie robiłaś nigdy?
testy raczej się rzadko mylą w tą stronę,więc albo miałaś poronienie,albo jesteś w ciąży i masz tzn "okres" :/ cieżko wyczuć,ale ściskam z calego serca.
oczywiście twojego wykresu nie widzę...bo mi program nie otwiera...wiec lipton
 
Paulino mi równiez przykro, chociaz sie nie znamy, ale dzis troche posiedziałam na tym watku próbujac jakos ogarnac jak wam tu rozmowy przebiegają, wiec i Twoje starania poznałam...pewnie mało co może cię pocieszyć, ale jestem pewna ze wszystko sie ułoży czasem tylko trzeba troche poczekac no i niestety nie zawsze jest to łatwe czekanie...
Co do mojej rozmowy z mezem...hmmm...jak mu w aucie powiedziałam ze sie od dziś bawimy bez zabezpieczenia to najpierw sie smiał a potem lekko zbladł;)i tak koniec konców ustalilismy, ze jak skonczy mi sie nastepna @ to ide do ginexa zobaczyc czy wszystko ok, zbadam co trzeba i jak wszystko bedzie ok to może jeszcze nie nazwiemy tego staraniem ale kochać zaczniemy sie po "bożemu":)
 
Hej dziewczynki, Paulina leć do gina koniecznie.
a ja wczoraj dostałam @... Cała noc nie spalam tak brzuch bolal i w dodatku pelnia, normalnie ksiezyc mi po oczach dawał :-)
 
ja dzis tez w nocy sie obudzilam i czekam az budzik zadzwoni bo myslalam ze juz trza wstawac, a tu jeszcze 2 h snu byly, ale radochaaaaaaaa
 
reklama
dotka hehe ale się uśmiałam....pewnie przez pełnie,u mnie tez była
paluszek tak jak piszesz "dunga dunga po katolicku" ale nie myśl za dużo nad tym!

ja muszę dziecko do żłoba zaprowadzić,potem obiad,ciasto na jutro i maślane ciastecczka na sobotę.
jeszcze suche bagietki dać kaczkom i iinnemu ptactwu.... dziś mam trochę roboty
 
Do góry