reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
O kurcze :szok: ciekawe jak ja bede miec, bo ui mnie ze sluzem tez raczej słabiutko, że jakbym miala na podstawie samego sluzu obserwacje robic to nic bym nie naobserwowała.
 
No właśnie u mnie jest dziwna sprawa, bo nie dość, że podziałał już w 1 cyklu, to jeszcze nie brałam go tak jak inne dziewczyny. Tzn słyszałam, że bierze się go 2x2, a ja biorę raz dziennie dwie tabletki...ale biorę jeszcze dodatkowo jedna kapsułkę siemienia lnianego z propolisem, słyszałam, że len też może wpływać na poprawę śluzu. Mój Mąż jest wielce zaskoczony, bo ja nigdy czegoś takiego nie miałam...a tu nagle taka ulewa:zawstydzona/y: więc może zastanówcie się, bo to nie jest zwykły, zachęcający śluzik:-p tylko jakiś kurcze potop!!!!:szok::-p

I dzisiaj jest mój 12dc, więc chyba już od jutra przestaje go brać, zawszę po śluzie obserwowałam swoje dni płodne, bo mierzenie temp mi jakoś nie wychodzi, ale teraz z tego śluzu też chyba nic nie wyczytam :-D
 
Ostatnia edycja:
Propos śluzu, czasem wiem co to znaczy nadmiar a nic nie stosuje. Nigdy z tym nie miałam problemów, chociaż zauważyłam że teraz przed @ jakoś tak dziwnie "leje" się ze mnie ten śluz. Przezroczysty raczej wodnisty. Przed poprzednimi @ miałam także takie sytuacje, ale nie aż tak dużo tego śluzu było i nie aż tyle dni to trwało. Czekam jakoś tak z niecierpliwością na @, wciąż mam odczucia przez ten śluz, że już mi się zaczęło i lecę do toalety... Chociaż postęp od wczorajszego popołudnia nie czułam bólu brzucha :D
 
jesli @ nie przyjdzie to dopierow srode testuje wczesniej nie ma sensu mysle ze 2 ostatecznie powinna przyjsc w wtorek ,sluzu jakby mniej byłoale jajnikczuje lewy .Nie pamietam ale wydaje mi sie ze kiedys juz tez tak mialam i pewnie z fasoli nici
 
reklama
Do góry