reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Tak to fakt, nagimastykować się trzeba, szczególnie, że niedługo to będę się czuć jak "królik" :D produkcja, produkcja i jeszcze raz produkcja :D heh, ale mam nadzieje, ze tym razem się uda :)
 
Madziulka- objawy faktycznie obiecujace. Zrob tescik za 2-3 dni, najlepiej ten z czuloscia 10
Paluszek- witamy wsrod staraczek, na dzidzie zawsze jest nie odpowiedni moment...zawsze znajdziecie jakies "ale", dlatego trzeba podjac decyzje 'na tak' i sie bzykac bo czasem troche sie trzeba naczekac na maluszka a jak juz sie on pojawia to zycie samo sie układa na dobre tory :) Powodzenia:)
 
hej kochane dawno mnie tu nie było po wizycie u gin w piątek uspokoiło się przez cały wieczór nie było ani śladu plamienia niestety w sobotę po południu dostałam normalny okres więc lekarz jednak się nie mylił że dostanę okres w przyszły wtorek idę na kontrolę do mojego ginekologa żeby pogadać o tym co się stało i zacznę działać z badaniami ja czuję cały czas że byłam w ciąży staram się nie łamać i tak swoje już wypłakałam w poduszkę
 
Wiesz kwiatuszku, tak czytając Twoje wypowiedzi o pracy, pomyślałam sobie, że jak dostaniesz tą pracę to los tak płata za figle, że za miesiąc zafasolkujesz :) (Oczywiście miejmy taką nadzieję, że tak będzie).
Propos facetów i ciąż. Mój sam rzucił hasło dziecko, starania etc. Ale jak troszkę powariowałam to daje sobie spokój. On za to dzwonił do swojego znajomego i o mało co nie sprawił znajomemu zawału serca pytaniem jak to u nich było z ciążą. On tak bardzie "po normalnemu" podchodzi do sprawy starań. Mam nadzieje, że z jego pomocą szybko uda się nam zajść :)
 
Paulina, bardzo mi przykro :( doskonale wiem, co czujesz, sama przez to przechodziłam miesiąc temu. @ może potrwać dłużej niż normalnie, macica musi się oczyścić, u mnie @ trwał 14 dni. Idź koniecznie do lekarza, jak się skończy krwawienie, musi sprawdzić, czy wszystko się ładnie oczyściło. Mnie lekarz pocieszał, że plusem całej tej sytuacji jest to, że wiadomo że są drożne jajowody i że chociaż szybko się udało zajść, marne pocieszenie, ale zawsze coś, trzymaj się, będzie dobrze!
 
reklama
dziewczyny nie wiem co to było 2 testy pozytywne nigdy nie wyszły ale z drugiej strony krwawienie nie wskazuję na poronienie w sobotę był jak normalny okres w niedziele trochę mniej a dzisiaj już tylko kilka plamek więc po prostu albo testy się pomyliły albo organizm spłatał mi figle dowiem się po wizycie u gin. wszystkiego
 
Do góry