reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

;) Teraz to sie rozochociłam, zobaczymy jaka bedzie reakcja mojej drugiej połówki..Tak, czy inaczej do ginekologa trzeba sie wybrac, badan dawno nie robiłam, a cykle to u mnie rózne. Niestety tabsy zrobiły swoje chociaz to juz prawie pół roku jak ich nie biore.
Prace na dzis moge uznac za zakończona chociaz ledwo rozpoczetą:), bo i tak do 16 to sie na niczym innym skupic nie bede mogła:/
 
reklama
No bo teraz to juz tylko mysle o tym jak zareaguje moj maz, czy bedzie równie chetny jak ja, jemu sie troche wydaje ze to raz dwa i jest dziecko:) no i zastanawiam sie na jakie badania powinnam pojsc, czy na pewno wszystko u mnie jest ok itp itp:)
 
No własnie tak kombinuje:) dam znac jak mi poszło:) Na szczescie to typowy facet wiec jak go umiejetnie podejde to nawet nie zauważy kiedy bedziemy juz w trakcie staran:):)
65vqdcimskb2npuk.png
 
Witam dziewczyny. Czytając Wasze wypowiedzi stwierdziłam, że napisze...
Od 9 miesięcy z narzeczonym staramy sie o dzidzie ale bezskutecznie:( ostatni okres mialam20.12.10 ale zaznacze, ze okres czasem mam co 30 dni a czasem spoznia sie dosyć długo wiec cieżko wyznaczyć dni płodne... Od pewnego czasu (od jakis 2 tyg, moze nawet nie całych) mam dziwne dolegliwości, mianowicie:
-kreci mi sie w glowie,
-czasem z oczami mi sie dziwne rzeczy dzieja, rozmazują sie literki itd
-temp, ciala 37-37,2 stopnie
-zauwazyłam, że apetyp mi sie powiekrzył
-żyły na piersiach zrobiły mi się znacznie widoczniejsze(ale mnie nie bolą)
na test wydaje mi się, że jest jeszcze za wczesie....
Już mie męczy to czekanie :(
 
To ile dni do mieisiaczki? Jakies 2? Czy juz po terminie jestes? Rob test, objawy ciazowe jak najbardziej, tzn dla mnie ta temperatura jest obiecujaca!
 
o właśnie okres powinnam dostać za jakieś 3 dni, o ile mu sie zachce przyść (bo jak mówiłam różnie to bywa z nim:)). Nie chce też sie za bardzo nakrecać bo później ogromne rozczarowanie i moje i partnera:(. Test zrobie za kilka dni i mam nadzieje, ze będą dwie kreseczki :))
 
reklama
Do miesiaczki jakies 3 dni o ile mu sie zachce w normalnym trybie pracowac (bo jak mówiłąm u mnie to różnie bywa:) ). Test zrobie za kilka dni i mam nadzieje, ze beda dwie kreseczni a teraz nie chce sie nakrecac bo pozniej jest duze rozczarowanie z mojej i z partnera strony :(
 
Do góry