reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Czesc dziewczyny:) paulina wieeeelkie gratulacje:)
u mnie niestety test wyszedl negatywnie.... takze pewnie to te ziołka, które piję mi coś tam przestawiają, ale na razie nie będę przestawać... może jednka dobrze mi te ziółka zrobią :)
 
wlasnie zobaczymy co bedzie boli mnie podbrzusze mam takie napiete a wczoraj tak strasznie bolalao jak podczas okresu musialalam brac nospe i nic pozniej ibuprom wzielam i zrobilam se cieple oklady i jakos zasnelam caly dzien mnie to meczyło
 
Lilly szkoda... Przykro mi. Zaraz zaczną sie nowe dni plodne to zapomnisz o starych i do dziela.
Kwiatuszek ja mialam tak samo. Wiesz co mnie tempka mylila bardzo, innych znow testy owu ciezko w sumie znalezc cos dobrego dla kazdego. W razie czego przytulaj sie na maksa dziewczyno i bedzie dobrze. Mnie w tym cyklu czesto podbrzusze boli wiec z bolu to bym nic nie wywnioskowałam.
 
Dziekuję:)
nie martwie się wcale, bo się tego jak najbardziej spodziewałam, a już po @ więc niedługo nowe staranka :p chociaż kto to wie... tak się pożarłam z mężem, że już 3 dzień się nie odzywamy:eek: znaczy.... ja się nie odzywam:-p a kto następny testuje??
 
reklama
Paulinka super gratulacje, nie wiem czy dobrze odczytalam z wykresu robilas tez test w 29dc? i wyszla bladziocha czy nie bylo jeszcze 2 kreski?

Lilly tule :*
 
Do góry