reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
jaga, jaki robisz suwaczek, bo ja chcialam taki jak długo juz sie staram, ale nie udało mi sie takiego poszukac, a jak juz utworzyłam jakis, to zle liczył buuuuuuu ;( moze odpatrze sobie od ciebie jakiś ;)



ooo, jeera, robiłam dokladnie ten sam suwaczek co u ciebie ale mi odlicza od tego roku :( i juz chyba sobie suwaczka nie zrobie :(
 
Ostatnia edycja:
HEj dziewczynki ja tylko na sekundke, dzis dwie kreseczki na tescie owu ale nie identycznie mocne. No coz.
Ide zaraz pic do znajomych cala paka, wiec wpadlam tylko na chwile. Milego seksowanka w weekend :)
 
reklama
Do góry