reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No usuwanie poszlo mi lepiej niz wstawianie heheheh narazie nie bede miala suwaczkow nie mam pomyslu jaki
 
ja chcę odliczać czas od swoich poważnych staranek.. ;-) bo kurde, strasznie wierze, że się uda i oby mnie ten pozytywny nastrój nie opuszczał! przynajmniej do PMS.. grr. Wtedy to jest masakra - iść i się powiesić!
 
Piekne suwaczki :) Kurcze z tego wynika ze ja weteranka juz jestem :p

Ja juz na dzisiaj mowie dobranoc bo malzon w domku juz jesc robi... wiec trzeba mu troszku pomoc... A wiec dobrej nocki Wam zycze :) :-);-):-)
 
A ja właśnie wyczytałam w którymś wątku, że kremu nawilżające np durex sprawiają, że można mieć problemy z zajściem w ciąże :O a ja niemal zawsze ich używam....a w tym miesiącu kiedy zaszłam w ciąże i poroniłam pamiętam,ze nam się skończył... i go NIE UŻYWALIŚMY!

Świetna wskazówka... może też którejś z was pomoże :)
 
reklama
Juz pisalysmy o tym wlasnie na tym watku fifka. Ja jak tak na maksa zaczelam sie starac to nie uzywam tego syfu i plynow do higieny intymnej tez nie w okresie owulki
 
Do góry