reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
No wiem, ze nie czytalas:-), ja tez nie czytalam heheheh. Tylko Ci mowie ze to juz wiemy i super ze potwierdzasz to na swoim przykladzie!!! Chociaz w moim przypadku to nie bylo przeszkoda akurat, jakas niezbadana przeszkoda we mnie siedzi, ale dorwe cholere
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:) dziękuje za trzymane kciuki i fluidki:):**
 
bafinka juz Ci gratulowalam na clo, napisz dla nas jakie objawy mialas bo wiem ze sie zorientowalas od razu!!!! I jak to sie stalo ze zaskoczylas tym razem, co zrobilas innego niz w innych cyklach???
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:) dziękuje za trzymane kciuki i fluidki:):**

no bafinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!! i kolejny przyklad na to ze z TESTAMI TO TRZEBA CZEKAC :)
 
reklama
Do góry