reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Hej dziewczynki, weekend sie konczy, u mnie spoko, chorobko jest nadal. Jeszcze kilka dni i swieta!
Ciekawe czy bedzie jakis wysyp pozytywnych tescikow.. Trzymam za nas wszystkie kciuki
 
faktycznie spokój tu...ale to te swięta...bylismy dziś na mieście a tam takie korki i ruch jak w tygodniu, o znalezieniu miejsca parkingowego przed galeria handlowa mozna zapomniec. Ale co tu sie dziwic jak to ostatni weekend przed swietami.

Jak mnie dziś głowa boli....az mi nie dobrze:/ a nie moge mojego leku wziac :(

aaa no mam nadzieje ze okresie świątecznym kreseczki sie posypia bo przecież grzczne bylyście w tym roku :)
 
Ja bylam grzeczna, ale boje sie ze nic z tego. :( A tyle pracy i zapalu wsadzone :) Pozyjemy zobaczymy, ale wiem ze kazdej z nas bedzie smutno bo koniec roku i swieta to taki magiczny czas, ze kazda by chciala dostac upragniony prezent.
 
reklama
Dziewczyny!!! Mam nadzieje ze bedziecie wiecej pisac po nowym roku, bo narazie jest marnie na tym forum, ale rozumiem swieta prezenty itd
 
Do góry