reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A co się tutaj dzieje, że nic sięnie dzieje????Pytam się!!!!

No kurcze, zawiesiłyście się na choince, czy co?????:confused:
 
Ostatnia edycja:
współczuję bólu pęcherza, sama miałam spore problemy właśnie z pęcherzem i nerkami..
amalfi - @ nie przyszła, wczoraj niby był termin @ ale owulacja była 2-3 dni pozniej więc czekam. Do tej pory kilka razy tylko brązowe zabarwienie na papierze. Poczekam do wtorku bo mam gina. Jeśli do poniedziałku @ nie będzie to zrobię jeszcze jeden test. Może bet HcG?
 
jestem wróciłam na forum po 2 dniach nieobecności ale ma usprawiedliwienie :D był moj R. i działaliśmy ile wlezie :D:D niestyty musial juz pojechac, ale zolnierzyki chocicaz mi zostawil :)

kurujsice te pecherzyki, ja mialam to 2 razy, najlepszy jest furagin szybko przechodzi po tym ale to jest na recepte i duzo pic trzeba
 
nooo rzeczywiście puchy u nas niesamowite...
ja dzisiaj zamierzam upiec ciasteczka, mam nadzieję że do Wigilii przetrwają ;) no i standardowo...porządki, mój D już lata z odkurzaczem, a ja się nie mogę zebrać ;p
 
reklama
Kwiatuszekq ja jadłam suszona żurawinę i brałam tab z żurawiną:-)
Oczekujaca1985 w aptece na pewno coś Ci doradzą jakie leki możesz brać :-)


aga to chyba nie do mnie bo ja zadnych leków nie biore ;/ )


Kurujcie te pecherzyki dziewczyny, wiem ze jest taka skłonosc do tego riodzaju zapalej i barzo współczuje ale mam nadzieje ze szybko sobie wyleczycie to
 
Do góry